Kolay Hobiler

Dalga Dalga Ayı Motifi ile Yapılan Bebek Örgü Modeli

31 Temmuz 2019
Dalga Dalga Ayı Motifi ile Yapılan Bebek Örgü Modeli

Dalga dalga görüntüsü ve ayı motifi ile yapılan bebek örgü modeli. Şiş işi örgü tekniğini kullanarak bu harika örgü modelini işleyebilirsiniz.

Kadınlar günlük hayatta bir şeylerle uğraşmayı severler. Kendi çaplarında çeşitli hobiler ile vakit geçirirler, bu şekilde ev işlerinden arta kalan sürelerde kendilerine zaman ayırırlar. Kadınlar günlük hayatın stresinden en çok örgü örerek kurtulurlar. Örgü örmek çoğu zaman kadınlar için hobi olsa da, ayrıca bir terapidir. Örgü örerek stres atarlar, günlük hayatın yorgunluğunu atarlar, kafalarını dağıtırlar. Örgü örmek bilenler için kolay bir hobidir. Bilmeyenler için ise; internet sitelerinde yazılı anlatımları, görselli anlatımları, videolu anlatımları bulunuyor. Örgü örmeyi bilen hanımlar, örgü videoları çekerek sosyal medya aracılığı ile örgü örmek isteyen hanımların beğenisine sunuyor. Bu sayede örgü işini bilmeyen bayanlar bu videolardan örnek alarak örgü örmeye başlayabiliyor.

Örgü Modelleri İle Bir Çok Şey Yapabilirsiniz 

Çok fazla örgü modelleri bulunuyor. Birbirinden farklı renklerde modellerde desenlerde örgü ipi vardır. Kalın örgü ipleri, ince örgü ipleri, kendinden desenli örgü ipleri, akıllı bebe yünleri bunlardan birkaçı. Örgüler arasında en çok kullanılan model şal modelleridir. Birbirinden çeşitli şal modelleri vardır. Kışlık şallar olabildiği gibi, yazlık ve baharlık şallarda vardır. Kışlık bir şal örmek istiyorsanız kalın kışlık ipler, yazlık ve baharlık örmek istiyorsanız yazlık ince ipleri tercih etmelisiniz. Şal günlük ve özel hayatta kullanılan bir aksesuardır. Üçgen, kare, dikdörtgen ve bolero gibi çeşitli modelleri bulunuyor. Örmüş olduğunuz şalların uç kısımlarına, püsküller yapabilir, boncuklar işleyebilir, değişik aksesuarlar ile süsleyerek şık bir hava katabilirsiniz.

Dalga Dalga Bebek Örgü Modeli Yapılışı

Dalga dalga örgü modeli yelek robası
Dalga dalga bebek örgü yelek modeli
Dalga dalga örgü modeli
Dalga dalga örgü bebek yeleği

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.