Kolay Hobiler

Dalgalı Üçgenler Bebek Yelekleri Örgü Modeli

16 Ocak 2019
Dalgalı Üçgenler Bebek Yelekleri Örgü Modeli

Dalgalı üçgenler örgü modeli ilk olarak anlatımı Gönül hanım tarafından yapılan bir yelek modelidir. Örneği buradan öğrenebilirsiniz.

Gönül hanım kendisine ait olan Gönülden Örgüler kanalında şimdiye kada bir çok anlatımlı örgü modeli paylaştı. Dalgalı üçgenler örgü modeli bu örnekler arasında en çok beğenilenlerden birisi oldu. Bayan yelekleri, bebek yelekleri dışında bir çok örgüde kullanılabilen modelde bulunan üçgen motifleri örgüleri şekillendirdi. Her bir motifi 16 ilmek 16 sıradan örnekte 3.5 numara şiş kullanılmıştır. Örülmesi kolay ve çok zevkli bu örnek ile bebek battaniyesi, bebek yelekleri ve bayan yelekleri gibi bir çok örgüler örebilirsiniz. Hatta örgü bere ve atkıda örülebilir.

Dalgalı Üçgenler Bebek Yelek Örgü Modeli

Bir çok kişinin beğenerek takip ettiği kanaldaki en güzel modellerden birisini bu yazıda bulunan video sayesinde öğrenebileceksiniz. Yukarıdaki resimde bu model ile bebek yeleği denenmiş ve ortaya şık bir yelek çıkmış. Kız ve erkek çocuk örgülerinde bayan yeleklerinde ilk tercihiniz olacak olan dalgalı üçgenler örgü modelini öğrenmek için aşağıdaki videoyu hemen başlatabilirsiniz.

Dalgalı Üçgenler Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.