Kolay Hobiler

Dayanamaz Yaparsın Tığ İşi Oya Modeli

7 Temmuz 2019
Dayanamaz Yaparsın Tığ İşi Oya Modeli

Bu modeli görünce dayanamaz sen de yaparsın. Bir çok tığ işi meraklısı bu yeni oya modelini görünce dayanamayıp yapıyorlar.

El emeği göz nuru ürünlerin çok önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Ülkemizde kadınlar tarafından yoğun ilgi gösterilen örgü modelleri başlıca başörtü oya modelleri olarak öne çıkıyor. Başörtü kullanan veya kullanmayan kızının çeyizi veya hediyelik olarak herkes tarafından oya modelleri yapılıyor. Renkli ve çiçek desenli gibi binlerce rengi ve modeli ön planda olan başörtü modelleri günümüzde gelişmiş ve birçok farklı modele öncülük yapıyor.

En çok tercih edilen ve talep gören başörtü oya modelleri arasında yazma oyaları ve klasik oya modellerin olduğunu söyleyebiliriz. Yaratıcılık ve yeteneklerini ortaya koyan hanımlar en güzel oya modellerini internet üzerinden seçerek kısa sürede izleyerek adım adım yapabilme şansı elde ediyor.

Modern Tarzıyla Başörtü Oya Modelleri

Günlük yaşam tarzını yansıtan başörtü oya modellerinde artık daha trend renk modelleri yazmalar görebilirsiniz. Toprak tonları, şeftali tonları ve yine sezonun modası bronz ve simli ip renkleri ile çok şık başörtü oya modelleri tasarımı yapabilirsiniz. İster internet üzerinden resimleri inceleyerek isteseniz videoları izleyerek keyifli bir şekilde zamanınızı değerlendirme imkânı elde edebilirsiniz. Em şık ve modern bir görüntüye ulaşmanızı sağlayan başörtü oya modelleri çiçek desenli, sevimli hayvan desenleri, noktalı desenler, düz modeller, simli parıltılı desenler olarak oldukça ön planda olan örgü modelleridir. Tesettür giyimde en çok tercih edilen yazma modelleri bu sezonda çok moda renk modelleri kapsıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.