Kolay Hobiler

Delikli Mevsimlik Örgü Modeli Deneyen Hayran Kaldı

1 Aralık 2019
Delikli Mevsimlik Örgü Modeli Deneyen Hayran Kaldı

Deneyenlerin hayran kaldıkları delikli örgü modeli. Artık yeleklerinizi, şallarınızı ve bluzlarınızı yapmak için bu örgü modelini kullanacaksınız.

Kış mevsimi birçok insana huzur veren bir mevsimdir. Sıcak bir evde televizyon karşısında oturup film izlerken elleri çalıştırmak isteyen kadınlar ilk olarak örgü işlerini tercih ediyorlar. Gerek çocuklarına gerekse kendilerine ördükleri örgü modelleri kış aylarında oldukça iş gören ürünler ortaya çıkarıyor. Bebek örgüleri genelde kadınların en çok severek yaptığı işler arasında bulunuyor. Bu örgülerde birçok farklı model incelenebilir. Bebekler için yapılabilecek ürün çeşidi son derece fazladır. Atkı bere takımları, örme pantolon, hırka, süveter ve yelek modelleri en çok örülen ürünler arasındadır. Bu ürünlerin yapılışında ipin bebe yünü olması büyük bir önem taşıyor. Aynı zamanda bebekler için yapılan kıyafetlerin narin olması için kullanılan şişlerin de ince olması gerekiyor.

Delikli Mevsimlik Örgü Modeli

 Örgü Modelleri İle Bebekler Üşümesin

Yeni doğan bebekler için yapılan bebek örgüleri hediyelik olarak da tercih edilebilir. Güzel bir bebek takımının yanına öreceğiniz yelek modelleri son derece zarif ve düşünceli bir hareket olacaktır. Örgü örmeyi bilmeyen kadınlar genelde küçük parça olması dolayısı ile bebek yeleği örmeyi tercih ediyor. Ancak bu örgüler de ufak detayları bilmeniz büyük bir önem taşıyor. Örneğin bebekler için yapılan bir yelekte kol kesimi, yaka girintisi, omuz kısımları ayarlanması ustalık gerektiren bir iştir. Fakat anlatımlı örgüler sayesinde bu tarz detayları da çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Delikli Mevsimlik Örgü Modeli  

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.