Kolay Hobiler

Delikli Tuğlalar Çeyizlik Örgü ve Bebek Örgüleri Modeli

7 Haziran 2019
Delikli Tuğlalar Çeyizlik Örgü ve Bebek Örgüleri Modeli

Çok şık çeyizlere ve bebek örgülerine çok yakışan bir örgü modeli. Bu motifleri her türlü örgülerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kadınların büyük bir zevke yaptıkları örgü modelleri artık her yerde karşımıza çıkıyor ve kullanılıyor. Basit yöntemlerle yapılan, muhteşem el işi giysiler yapabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Boş vakitlerinizi değerlendirmek için yapacağınız keyifli bir iştir. Yapmaya başladıktan sonra, zamanla öğrenebileceğiniz yeni örgü modelleri birçok ihtiyacınızı da karşılamaya başlayacaktır. Kışın kullanabilmek için, şal modelleri yapabilir ve yıllarca kullanabilirsiniz. Çeyiz sandıklarına koymak için yazma modelleri, lifler, elbezleri, patikler, havlu kenarları, yaparak başlayabilirsiniz. Evde canınız sıkılıyorsa tam bu iş size göre olabilir. Arkadaşlarınızla birlikte günlerle beraberce yapılabilecek ve birbirinizden değişik motifler alarak yapabilirsiniz. İster kullanabilir isterseniz de satabilirsiniz tercih size kalıyor. Kışlık örgüler ile bebekler için çok güzel yelekler üretebilirsiniz.

Delikli tuğlalar örgü modeli

Motif işlerini evinizde, parklarda, misafir gittiniz yerlerde, iş yerinde, özellikle evinizde daha rahat yapılabilir. Zaman almayan neşeli olup aynı zamanda da kafa dağıtmak amacıyla da başlayabilirsiniz. Hediye etmek içinde el emeği işlerinizi sevdiklerinle paylaşabilir ve onlarında, mutlu olmasını sağlamış olursunuz. Çocuklarınız için, bluz yapabilir ve onları küçük dokunuşlarla muhteşem,  giysiler üretebilir ve rahatlıkta kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar devam eden el emeği örgü işleri her yerde karşımıza çıkıyor ve kullanılıyor. Modası hiç geçmeyen ve her kadının evinde ki yerini alıyor ve kullanılan, yapılan, iş olup herkesin yapabileceği harika bir iştir…  

Delikli Tuğlalar Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.