Kolay Hobiler

Denenme Rekorları Kıran Tek Renk Sıralı Tığ İşi Oya

1 Haziran 2019
Denenme Rekorları Kıran Tek Renk Sıralı Tığ İşi Oya

Kadınlar tarafından denenme rekorları kıran ve yazma kenarlarında çok şık duran sıralı tığ işi oya modeli kolay yönden nasıl yapılmaktadır?

Evde oturan ya da işten akşamları eve geldikten sonra yapacak iş bulamayan kadınlar tığ oyaları ile zaman doldurmaya çalışıyor. Ancak bu oyaları işlemek yalnızca zaman doldurmak için yapılmıyor. Aynı zamanda genç kızların çeyizlerinin eksiklerini kapatmak için de yapılıyor. Hem çok eğlenceli hem de oldukça popüler olan bu el işleri sayesinde kadınlar kendilerine önemli bir zaman geçirme aracı bulmuş oluyor. Tığ ile yapılan el işleri yalnızca oyalar değil. Aynı zamanda şal gibi birçok farklı aksesuar da yapılabiliyor. Son yıllarda giyim konusunda önemli birer trend haline gelen şallar bu anlamda büyük rağbet görüyor. Öyle ki bazı hanımlar bunları işleyerek çevresindeki insanlara satışını da yapabiliyorlar.

Deneme rekorları kıran tığ oyası

Günümüzde birçok kadın artık evde oturmanın ve boş boş tv izlemenin gereksizliğinin farkına vardı. Tığ ile yapılan şallar ve oyalar biraz zaman alsa da sonunda ortaya çıkanlar son derece ilgi çekmektedir. İplerdeki renk seçimleri tamamen sizlere bırakılıyor. Kendi zevkinize göre istenilen her türlü renkte bu şallardan işleyebilir ve çevrenizdeki insanlara da hediye edebilirsiniz. Tığ ile el işi yaparak zamanı daha hızlı şekilde geçirebilir ve kendi yaşamınızda aslında çok daha faydalı bir insan olduğunuzu görebilirsiniz. Tığ ile el işi yapmak istiyorsanız oya örnekleri sayfasından istediğiniz modeli seçerek oya işlemeye başlayabilirsiniz. Ancak ip ve mil seçiminde titiz davranmanız gerekiyor.

Deneme Rekorları Kıran Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.