Kolay Hobiler

Dikişsiz Dilimli Örgü Bayan Patik Modeline Mor Yakışmış

20 Eylül 2019
Dikişsiz Dilimli Örgü Bayan Patik Modeline Mor Yakışmış

Bayan patik modellerinden örgü dikişsiz ve dilimli modeli görenler çok beğeniyor. Özellikle mor renk ve boncuklar çok yakışmış.

Boş Zamanlarda Yapılacak Örgü Tasarımları

Örgü modelleri ile birbirinden zevkli tasarımlar yaratılabilir. El emeği göz nuru örgü modelleri, sabırlı ellerde son derece şık duracaktır. Örgü ile kazak, hırka, yelek ve şallar yapılabilir.

Yelek modelleri, en çok kullanılan kıyafet türleri arasındadır. Yelekler, her mevsim kullanılmaktadır. Kış ayları, mevsim geçişlerinde sıklıkla kullanılırlar. Örgü motiflerinin de en çok kullanıldığı tasarımlar arasındadır. Şallar da motif ve desen bakımından çok farklı çeşitlilikte olabilirler. Tüm bu modelleri yaratmak için gerekli olan sadece bir çift şiş ve yün yumağıdır. Sabırlı ve emekli uğraşlar sonunda en güzel tasarımlar, kolaylıkla yapılabilecektir. Boş zamanlarını değerlendirmek isteyenler için de örgü, tercih edilen uğraşlar arasındadır.

Dikişsiz Dilimli Örgü Patik Yapılışı

Örgülerde Kalite ve Şıklık

Kadın örgüleri, en şık tasarımlar arasındadır. Gerek kazak gerekse hırkalarda çok farklı modelleri tasarlamak mümkündür. Örgü örmek, sanıldığı kadar zor değildir. Anlatımlı, resimli dergiler, bu konuda oldukça yardımcı olacaktır. Örgülerin tercih edilme nedenlerinden biri de sağlıklı olmasıdır. Konfeksiyon ürünlerinde, birbirinin benzeri modeller oldukça fazladır. Ayrıca, sentetik karışımlı ürünler de çok fazladır. El emeği örgülerde, kalite her zaman ön plandadır. Kullanılan iplik kalitesi bakımından da sağlığa zararlı olmayan malzemeler tercih edilecektir. Hediyelik olarak ta örgü tasarımları, her zaman beğeni toplayacaktır. Kişiye özel yaratılan modeller, özgün tasarımlardır. Boş zamanlarını keyifli geçirmek isteyenler için örgü, tercih edilen uğraşlardandır.  

Dikişsiz Dilimli Örgü Patik Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.