Kolay Hobiler

Dikkatleri Üzerine Çeken İğne Oyası Modellerini Keşfet

23 Ekim 2019
Dikkatleri Üzerine Çeken İğne Oyası Modellerini Keşfet

Bu iğne oyası modelleri dikkatleri üzerine çekiyor. İğne oyaları ile yaptığınız başörtülerini görenler hayran kalacak.

Kadınların severek yaptığı el işlerinden bir tanesi de iğne oyasıdır. Geçmişten günümüze kadar gelen iğne oyası hiçbir zaman modasını kaybetmektedir. Her sezon her zaman trend olarak yoluna devam ediyor. Hiç eskimeyecek ve modası Hiçbir Zaman geçmeyecek olan iğne oyaları tüm kadınlar tarafından sevilerek kullanılıyor. İğne oyalarının modelleri mevcuttur. İğne oyaları denilince akla ilk gelen oyalı yazmalar oluyor.

Çeyizlik Yazmalar Tüm Kadınlarım İlgi Odağı

İğne oyaları hiç eskimeyen modellerdir. Özellikle her genç kızın çeyizinde bir adet mutlaka iğne oyası işi bulunuyor. Özellikle çeyizlik yazmalar çok fazla seviliyor. Çeyiz için birçok kişi bu yazmalardan yapıyor. Bilmeyenler ise bilen kişilerden bu çeyizlik yazmaları satın alarak, sevdiklerinin çeyizine koyuyorlar. İğne oyası denilince sadece yazma kenarları aklınıza gelmesin. Çeyiz için işlenen havlu kenarları, kanaviçe kenarları da iğne oyası işine giriyor. Birçok kişi kendisi veya sevdikleri için, bu havlu kenarı iğne oyasından işliyor.

Anadolu’nun dört bir tarafında kadınlar yaptıkları oyalı yazmaları kullanıyor. Birçok iğne oyası oya modelleri vardır. Özellikle yazma kenarında bulunan oyaların çok modeli vardır. Sizlerde bu işlersen yapmak isterseniz, çeşitli internet sayfalarında oya örnekleri bulabilirsiniz. Sizde eğer iğne oyası yapmayı bilmiyorsanız ve öğrenmek istiyorsanız, internetten çeşitli sayfalardan bakarak örebilirsiniz. İnternette birçok görsel anlatımlı ve videolu iğne oyası modelleri bulunuyor.

Dikkat Çeken İğne Oyaları

İnternette En Çok Beğenilen İğne Oyası Modeli
Kolay Boncuklu İğne Oyaları
İğne Oyası Boncuk Modelleri
En Güzel Boncuklu İğne Oyası Modelleri
Boncuklu İğne Oyası Modelleri
İğne Oyası Mor Yazma
Kolay İğne Oyası
Çeyizlik iğne oyası fular
Kırmızı iğne oyalı fular
İncili iğne oyası fular
İğne oyası yeşil fular
Yeşil fular iğne oyalı
Yepyeni iğne oyası fular modeli
Pembe iğne oyası fular
İğne oyası fular modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.