Kolay Hobiler

Dizili Çocuklar İki Renkli Örgü Modeli Yapılışı

19 Ekim 2019
Dizili  Çocuklar İki Renkli Örgü Modeli Yapılışı

Yanyana dizili çocuk motifleri ile yapılan İki renkli örgü modellerinin en sevilenlerinden olmaya aday bir model. Model ile yelekler ve şallar örmeye var mısın?

Baharın gelmesiyle kışı geride bıraktık ve tabii ki örülmüş kazak ve süveterlerimizi dolaba kaldırarak yerlerine yelek ve hırkayı çıkarttık. Baharın tatlı esintili akşamlarında üzerimize alacağımız yelek, şal veya hırkaların modellerini şimdiden düşünmeye başladık. Çünkü moda değişiyor, bunu biliyoruz. Eski modellerden de oldukça sıkıldık. Bu yüzden yeni model arayarak bu model ile yelek, hırka yapacağız. 

Eğer sizde daha demin söylediğim bu düşüncede iseniz, sizlerle paylaşacağımız ve her gün paylaştığımız bu modellerden tam da aradığınız tarzı bulabileceksiniz çünkü bu modeller tamda aradığınız tarzda olacaktır. Bizler sizler için daima trend olan ve örgü alanında kendini çok merak ettiren üstelik sıkça tercih edilen modelleri arıyor bu modelleri bulup sizlerle paylaşıyor ve her yeni gün için bir model arayıp yine bu modelleri buluyoruz. 

Dizili Çocuklar Örgü Modeli

Yine karşınızdayız, yepyeni bir model ile. Bu modelin yapımı çok keyifli olduğu kadar çok da basittir. Bahar aylarında giyeceğiniz yelek, hırka ve şallarınızda kullanabilir dilerseniz iplik seçimine göre her mevsim de yapacağınız örgülerde tercih edebilirsiniz. Görünüşüyle herkesin beğenisini kazanan bu modelimiz, 4 mevsim kullanabileceğiniz bir kıyafet için tam da aradığınız bir modeldir.  

Dizili Çocuklar Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.