Kolay Hobiler

Dizili Yapraklar Örgü Modeli Bebek ve Bayan Yelekleri Örneği

27 Şubat 2019
Dizili Yapraklar Örgü Modeli Bebek ve Bayan Yelekleri Örneği

Bay bayan her türlü örgüde kullanılabilecek bir model bayan yelekleri örneği olarak sıklıkla kullanılan bir model. Çocuk hırka ve süveterlerinede çok yakışıyor umarım beğenirsiniz.

dizili yapraklar örgü yelek modeli

Model bebek yün ipleri ve angora iple de şık duran bir örgü modelidir. Modelin yapımı oldukça kolay bebek ve çocuk örgülerinde de rahatça kullanılabilir. Bir kaç sıra lastik ördükten sonra modele geçiliyor. Örgü motifleri 18 ilmek ve katlarından oluşuyor. 18 olarak devam edip 9 da artı ilmek olarak devam etmektedir. Anlatımı canselin örgü dünyası tarafından yapılan bu şık örgü modeli ile neler örülür neler. Çocuk örgüleri için motif arayan kadınlar tıkanıp kalıyorlar. Çünkü model bulmak onlar için zor oluyor. Nereye baksalar karşılarına hep aynı model çıkıyor. Burada kolayhobiler.com devreye girerek yep yeni modeller ile kadınların imdadına yetişiyor.

dizili yapraklar örgü modeli

Örgü yelek modelleri kategorisinde hiç bir zaman göremeyeceğiniz anlatımlı şık modeller bulunuyor. Yapılacak olan örgü modeline göre motif seçerek nasıl yapıldığını öğrendikten sonra örgülere uygulayabilirsiniz.

Dizili Yapraklar Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.