Kolay Hobiler

Dolgulu El Örgü Şal Modeli Yapılışı Baştan Sona Anlatımlı

9 Temmuz 2019
Dolgulu El Örgü Şal Modeli Yapılışı Baştan Sona Anlatımlı

Baştan sona anlatımlı olarak dolgulu el örgüsü şal modeli. Sizlerde videoyu izleyerek şal yapımı için motiflerin ve birleşiminin yapılışını öğrenebilirsiniz.

Günlük yaşantımızda her daim örgü örmek hakkında mutlaka bir şeyler duyarız. Doktorların bile terapi amaçlı, örgü örmek ile ilgili önerileri bulunur. Kadınların yaz kış demeden ördükleri ve bu örgülerden yüksek miktarlarda kazanç sağladığını da düşünecek olursak, örgünün hayatımızdaki yeri daima diğer işlere göre bir tık üsttedir. 

Örgü dolgulu şal modeli

Örgü Örmeye Nereden Başlamanız Gerekiyor?

Örgü örmek için gerekli malzemeleri temin ettikten sonra, yanınızda size örgü örmeyi öğretebilecek biri yoksa internet sitelerinden faydalanmanız gerekir. İnternette arama motoruna kolay örgüler yazdığınızda karşınıza çıkan videolardan hoşunuza giden bir tanesini seçip, örmeye başlayabilirsiniz. Gösterilen her adımı takip etmeniz ve her taktiği uyguladığınız takdirde daima daha hızlı ve güzel bir sonuç alırsınız. Bu şekilde kendinizi geliştirerek, örgü modelleri ve teknikleri hakkında bilgi toplayarak, zamanla eliniz örgüye daha da yatkın olur. Eğer örgü isinden bir kazanç elde ediyorsanız, sıcak yaz ayları geldiği için örgü modelleri artık tercih edilmez diye endişelenmeyin. Birbirinden farklı yazlık örgüler sayesinde de, bütçenize katkı sağlamaya devam edebilirsiniz. Bebeğinize örebileceğiniz yelekler, battaniyeler, patikler, çocuklarınıza ve kendinize örebileceğiniz atkı, eldiven, bere, yelek, şal gibi daha birçok örgü modeli bulunur. Örgü işini bilen ve yeni öğrenen kişiler, asla örmeden duramazlar. Günümüzde el emeğinin değeri de oldukça artmış durumda olduğu için, el emeği örgülere rağbet daha çok artmış durumdadır. 

Örgü Dolgulu Şal Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.