Kolay Hobiler

Dört Dörtlük Görünen Kolay Örgü Modeli Anlatımı

2 Mart 2020
Dört Dörtlük Görünen Kolay Örgü Modeli Anlatımı

Dört dörtlük görünen kolay örgü modeli ile miniklere yelekler yapmaya var mısınız? Her renge harika uyum sağlayan kolay bir örgü modeli.

Son zamanlarda kadınlar bebekleri ve çocukları için daha fazla örgü kıyafetler tercih etmeye başladılar. Mağazalardan satın alınan kıyafetler yerine kendi el işlemesi ile yapmış oldukları kıyafetleri tercih eden kadınlar istedikleri kıyafeti de örgü ile yapabiliyorlar. Bebek yelekleri de bu kıyafetlerin başında gelmektedir. Değişik motiflerde yapılan bebek yelekleri ile minikleri giydiren anneler her modelde örgü örebiliyorlar. Örgü örmesini bilmeyenler de anlatımlı videolar izleyip bilgi sahibi oluyor.

Dört Dörtlük Görünen Kolay Örgü Modeli

Görünümü itibari ile dört dörtlük görünen kolay örgü modelinin anlatımını paylaşıyoruz. Bu videoda bir bebek yeleğinin nasıl yapıldığı, kaç ilmek atıldığı, hangi iplerin ve şişlerin kullanıldığı gibi detaylı bilgilendirme yapılıyor. Sizde ip rengini seçtikten sonra şişleri de satın alıp videoyu izlerseniz bebek yeleğinin yapılışı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Model 1 günde bitiyor. Tığ işi ile yapılan bu örgü modeli 3 4 yaşlarındaki kız çocukları için yapılmıştır.

Dört Dörtlük Görünen Kolay Örgü Modeli

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.