Kolay Hobiler

Dört Mevsim Kullanılan Örgü Modeli Yapmayan Kalmasın

4 Eylül 2019
Dört Mevsim Kullanılan Örgü Modeli Yapmayan Kalmasın

Yapmayan kimse kalmasın diye dört mevsim kullanılabilen örgü modelinin nasıl yağıldığının videosu burada paylaşıldı!

Örgü ile Boş Vakitleri Değerlendirmenin En Zevkli Yolu

Örgü örerek, boş vakitleri en zevkli şekilde değerlendirmek mümkündür. Hiç örgü örmesini bilmeyenler için bile, anlatımlı örgüler sayesinde kolaylıkla öğrenmek mümkün olacaktır. Bu konuda farklı dergi ve örgü sitelerinden yardım alınabilir.

Örgü modelleri içerisinde, çabuk bitmesi ve son derece keyif vermesi açısından bebek örgüleri ilk sıralarda tercih edilir. Farklı motifleri uygulamak mümkündür. Ayrıca, çok güzel hediyelik tasarımlar olarak ta örülmesi tercih edilir. İlk başlarda yavaş örülen modeller, zamanla hızla örülmeye başlanacaktır. Bunun için, biraz sabırlı olmak yeterlidir. Sabırla, emekle en güzel tasarımlar gerçekleştirilecektir.

Dört Mevsim Örgü Modeli Yapılışı

Şık ve Zevkli Örgü Tasarımları

Birbirinden şık ve zevkli örgü modelleri, kolaylıkla tasarlanabilir. Bunun için azim ve biraz emek yeterlidir. Boş zamanları değerlendirmenin en güzel yollarından biridir. Üretmenin mutluluğunu yaşatması açısından da örgü örmek, en zevkli uğraşlar arasındadır. Örgü ile birbirinden şık ve özgün tasarımları yaratmak mümkündür. Kişinin kendine yakışan modeli, tasarlaması ve üzerinde giymesi, onu herkesten farklı kılacaktır. Dışarıdaki konfeksiyon ürünlerinde görülen sıradanlık, el örgü modellerinde bulunmayacaktır. Ayrıca, seçilen yün ve iplik kalitesi nedeni ile de el örgüleri her zaman tercih sebebi olacaktır. Sentetik iplik kullanılmaması, çocuk ve bebeklerin rahatlıkla giymesi için tercih sebebidir. Hobi olarak yapılan örgü tasarımları, ilerletildiği takdirde, bir kazanç kaynağı da olabilir. Yapılan şık modeller, farklı sitelerde ve yakın çevrelerde satışa sunulabilir. Bu sayede aile bütçesine de katkı sağlanmış olacaktır.

Dört Mevsim Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Lalearsan dedi ki:

    Çok güzel