Kolay Hobiler

Dostlar Beğendi Düşmanlar Çatladı Tığ İşi Oya Modeli

23 Haziran 2019
Dostlar Beğendi Düşmanlar Çatladı Tığ İşi Oya Modeli

Dostların beğendiği düşmanların çatladığı tığ işi oya modeli. Bu oya modelini öğrenmek için herkes size nasıl yapıldığını soracak.

Boş vakitlerinizi değerlendirmek için yapabileceğiniz en keyifli ve kolay çeyizlik yazmalar yapmaya başlayabilirsiniz. İster kullanmak için isterseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. El işiyle yapılan motifler artık her yerde kullanılıyor ve evlerde karşımıza çıkıyor hatla. Özellikle kadınlar için oldukça önemli olduğu için de yapılmaya devam ediliyor. Modası hiç geçmeyen danteller görüntü açısından da oldukça şık duruyor. Nerdeyse tığ işleri her evin köşesinde kullanılıyor. Yapımı oldukça kolay ve basit yöntemlerle yapıldığında ortaya mükemmel işler çıkartabilirsiniz. Kendi evinizde kullanmak için, masa örtüleri, sehpa örtüleri, yatak odası takımları yapabilirsiniz.   

Dostlar Beğendi Düşmanlar Çatladı Oyası

Tığ İşi Yapımı Nasıldır?

Öncelikle yapmak istediğiniz oya modelleri arasından model seçerek yapmaya başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey ip ve tığ,  gerisi sizin el becerinize bağlı. İnternet üzerinden oya modelleri bulup yapmaya başlayabilirsiniz. Evinizin içinde kullanmak üzere birçok eşya yapabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Çocuklarınız için, tığ oyaları muhteşem yelekler, işlemeli toklalar, yastık kenarları, yapabilir ve sevdiklerinizi de mutlu edebilirsiniz. Yaptığınız işleri isterseniz satış da yaparak kazanç elde edebilirsiniz. El işi, çantaların üzerine çeşitli motifler uygulayarak, güzel ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Boş vakitlerinizi değerlendirmek için yapacağınız en neşeli ve kolay bir iştir. Günde belki zamanlarda ister evinizde, ister, parkta, ister gezmeye gittiniz yerlerden yapılacak ve herkese tavsiye edebileceğiniz keyifli ve eğlenceli bir şekilde vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Arkadaşlar çevrenizdeki kişilere gösterip onlarında yapmalarına yardımcı olup, daha farklı işler çıkartabilirsiniz.       

Dostlar Beğendi Düşmanlar Çatladı Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.