Kolay Hobiler

Düğümlü Dalgalar Ajurlu Bayan Bebek Yeleği Örgü Modeli

25 Ocak 2019
Düğümlü Dalgalar Ajurlu Bayan Bebek Yeleği Örgü Modeli

Örülmesi çok kolay olan bu örnek, bayan yelekleri, bebek yelekleri, örgü şal gibi birçok örgüde kullanabileceğiniz harika bir model.

Örülmesi kolay örgülerde sıra ajurlu düğümlü dalgalar örgü modelinde. Bayan ve bebek yelekleri gibi örgülerde sıklıkla rastlanılan bu örgü modelinin anlatımını siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Peki bir tahmin edin anlatımı kim yapıyor? Tabiki de Gönül hanım yapıyor. Youtube kanallarında en güzel anlatımı kendisi yapıyor diyebiliriz. Tane tane konuşmasıyla ve anlaşılır bir dille anlatmasıyla ziyaretçilerine bir çok örgü modelinin açıklamasını yapıyor. Sayesinde hiç görülmemiş örgü modellerini öğrenme fırsatı doğuyor. Yelek örgülerinde kullanacağınız ajurlu düğümlü dalgalar modelinin anlatımına ise aşağıdaki videoda ulaşabilirsiniz.

Ajurlu Dalgalar Örgü Yelek Modeli

Videoda her bir motif için atılan ilmek sayısı, şiş numarası, kullanılan ip markası gibi bilgilere yer verilmiştir. Ayrıca motiflerin nasıl yapıldığı da gösterilmiştir. Uygulayacağınız yeleklere çok yakışacak olan bu örgü modeli görenleri hayran bırakacak. Yazlık ve kışlık örgülerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örecek olan herkese kolay gelsin.

Düğümlü Dalgalar Ajurlu Örgü Yelek Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.