Kolay Hobiler

Düğümlü Waffle Bayan Yelek ve Bebek Örgü Modeli Yapılışı

17 Mayıs 2019
Düğümlü Waffle Bayan Yelek ve Bebek Örgü Modeli Yapılışı

Bayan yelek ve bebek örgülerinde kullanılan waffle örgü modeli nasıl yapılır? Oldukça güzel ve şık bir model olan bu örneğin yapılışı çok kolay.

Çeşitli motiflerin uygulanabileceği örgü modellerinde bu videomuzda yelek modelleri ve şal modellerini anlatacağız. Çeyiziniz için kullanabileceğiniz gibi, hediyelik olarak hazırlayabilir ya da çocuğunuz için örebilirsiniz. Tığ işi örgü modeli olan yelek ve şal modellerinde genel olarak tavsiye edilen şiş numarası 30 cm’dir. Tabi ki örgünün durumuna göre de şiş numaraları değişiklik gösterebilmektedir. 

Sunacağımız modeller örmesi kolay olmakla birlikte herkesin hayranlıkla bakacağı modellerdir. Siyah, gri gibi koyu renkler üzerine somon rengi kullanılan modeller günlük kullanım için uygundur. Çeyizlik olarak kullanılan modellerde ise toz pembe ve tonları kadın yelek modelleri çok idealdir. Şal modelleri ise şiş işi örgü arasında fazlaca tercih edilmektedir. Şık bir kıyafet üzerinde hem sıcak tutacak hem de hoş görünecek bir modeli izleyeceğiniz videonun ardından kolayca örebileceksiniz. Şal modellerinde de en çok kullanılan renkler arasında pembe, somon ve siyah renkleri vardır. Örgüleri oluşturabilmek için kendinize uygun ip rengini seçmeniz yeterli. 

Düğümlü waffle örgü modeli

Ayrıca videomuzda bebek örgülerine de ulaşabilir, rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Anlatımlı örgüler şal ve yelek modelleri hakkında işinize yarayacak bilgilere ulaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. 

Şimdiden iyi seyirler, keyifli günler dileriz. 

Düğümlü Waffle Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.