Kolay Hobiler

Efsane Güzel Bir Model Zincir Örgü Modeli Yapılışı

3 Ocak 2020
Efsane Güzel Bir Model Zincir Örgü Modeli Yapılışı

Efsane güzellikte bir örgü modeli olan zincir örgü modelinin yapılışı. Her türlü örgülerde kullanılabilen kolay bir örnek.

Kışlık Örgü Kıyafetler

Kış mevsiminin gelmesiyle beraber, örgü kıyafetler daha da bir önem kazanmış durumdadır. Birçok bayan kış için kazak örmeye başladı bile. Geçen sene tercih edilen örgü modelleri bu sene de oldukça popüler. Siz de kendinize bu kış için örgü atkı, kazak, yelek ya da bere başlayabilirsiniz. İlk önce kendinize dilediğiniz renkte yün ip ve uygun kalınlıkta bir çift şiş ayarlayın. Sonrasında ise hangi modelde örgü yapmak istediğinize karar verin. Uygun sayıda ilmek ile örgünüze başlayabilirsiniz.

En Şık Örgü Kazaklar

Birçok kadın kendi ördüğü kazakları giymeyi tercih ediyor. Kadın örgüleri arasında en çok tercih edilen, hiç şüphesiz ki kazaklardır. Salaş ve rahat kazaklar oldukça sık tercih ediliyor. İsterseniz simli bir iple düz bir kazak örebilirsiniz. Simli ve düz bir kazak oldukça sade ve şık duracaktır. Siz sade istemiyorsanız, çeşitli renklerdeki ipleri kullanarak farklı modellerde kazaklar da örebilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize kalmıştır

Örgü Yelek Modelleri 

Kış mevsiminde düz bir bluzun üzerinde şık duracak ve aynı zamanda sizi sıcak tutacak yelek modelleri vardır. Çeyizlerde de sıklıkla kullanılan yelekler, kışın en çok tercih edilen örgü kıyafetlerdendir. Kısa, uzun, kalın ya da ince her çeşit modelde yelek örülebilir. Siz de yelek giymeyi seviyorsanız, hemen örmeye başlayabilirsiniz. Bu sayede hem boş vakitlerinizi örgü ile değerlendirmiş olursunuz, hem de kendinize çok şık yelekler örebilirsiniz.

Zincir Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.