Kolay Hobiler

El Yapımı Örgü Dekolte Gelin Bot Patik Modeli Yapılışı

15 Eylül 2019
El Yapımı Örgü Dekolte Gelin Bot Patik Modeli Yapılışı

Örgücü kadınların en çok yaptıkları işler arasında örgü patikler de yer alıyor. Bu yazıda muhteşem bir patiğin anlatımı bulunuyor.

Örgü örmek kadınların severek yaptığı bir aktivedir. Çeşitli örgü modelleri iki şiş, ya da tek şişle yapılıp kış aylarında soğuktan korunmamıza yardımcıdır. Bizi sıcacık tutan kazaklar, atkılar, hırkalar, bebek örgüleri yapımı stres üzerinde de olumlu etkilere sahiptir. Örgü yaparken biraz olsun sıkıntılar unutuluyor çünkü yapılan işe yoğunluk veriliyor. Çocukları soğuk kış günlerinde üşümesin diye anneler  ellerine şiş ve yünlerini alıp üretime geçiyor. Yüreklerdeki annelik şefkati ile yapılan kazaklar atkılar hırkalar ve daha nicesi en soğuk günlerde hem içimizi hem bedenimizi ısıtıyor.

Örgü Örmek En Eğlenceli Hobiniz Olabilir

Boş vaktinizi değerlendirmek için bir yün ve şişlerinizi alıp şahane şeyler yapabilirsiniz. Çeşit çeşit modellerle hem kendiniz hem sevdikleriniz için çok güzel örgüler örüp bir taraftan da kafanızı dağıtabilirsiniz. Yapımı çok zevkli olan örgüler bittiğinde sizde yaptığınız işle gurur duyarsınız. Üretmek her alanda olduğu gibi örgü konusunda mutlu edecektir yapanıdır. Boş boş vakit geçirmek yerine zorlanmadan yapabileceğiniz güzel bir uğraş olacaktır. Bilmeyen ve öğrenmek isteyen herkes internetten anlatımlı örgüler videoları ile örgü yapmayı öğrenebilir.

Örgü but patik yapılışı

Örgü Sıcaklığı

El emeği göz nuru ile yapılan işlerinizi belki de kazanca çevirebilirsiniz. İşlerinden dolayı yapamayan insanlar yaptığınız işlere talep gösterebilir. El işi yaparak evini geçindiren kadınlar sipariş alıp sizler içinde güzel örgüler yapabilir. Kışlık örgüler, yazlık örgüler kışın sıcak yazın şık bir görünüm kazandırır.

Örgü Dekolte Gelin Bot Patik Yapılışı

ETİKETLER: , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.