Kolay Hobiler

Eltinizin Gözü Kalacak Şahane Tığ İşi Sıralı Boncuk Oyası

18 Nisan 2019
Eltinizin Gözü Kalacak Şahane Tığ İşi Sıralı Boncuk Oyası

Bu tığ işi oya modelini gören herkesin gözü kalacak. Tığ işi ve boncukların birleşmesiyle ortaya çıkan çiçek oyasını yakından öğrenmek ister misiniz?

Boncuklarla yapılan çiçek oyaları da çok beğeniliyor. Çiçek oyası zaten başlı başına çok beğenildiği için bu modeli de görenler çok beğenmekte. Elitinizin gözünün kalacağı tığ işi oya modelini sizinle paylaşmak istedik. Tığ oyası arşivinde en çok boncuklu oyalar kullanan kişiler bu modeli de arşivine eklemeliler. Çünkü modeli gören herkes çok beğenecek ve sizden nasıl yapıldığını öğrenmek isteyecekler. Sizlerde isterseniz nasıl yapıldığını öğretebilirsiniz. Bir oya modeli kaç dakika da anlatılabilir ki? Sadece 14 dakika bu oya modelinin yapımını öğrenmeye yetiyor. Düz renk bir yazmanın etrafına sıralı bir halde yapılan boncuklu çiçek oyaları şık görünüyor.

Tığ işi sıralı boncuk oyası

Çeyiz hazırlığında olan kişiler eğer yazmalarınızı tamamlamadıysanız neyi bekliyorsunuz? Hiç vakit kaybetmeden yeni modeller öğrenerek yazmaları hazırlayabilirsiniz. Bunun için anlatımlı oya videoları size yeterli olacak.

Tığ İşi Sıralı Boncuk Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.