Kolay Hobiler

Eltiyi Eltiye Küstüren Şahane İğne Oyası Modeli Yapılışı

9 Ocak 2020
Eltiyi Eltiye Küstüren Şahane İğne Oyası Modeli Yapılışı

Eltiyi eltiye küstüren şahane iğne oyası modeli anlatımı ile bu oyayı öğrenebilirsiniz. Anlatımlı videoda iğne oyasının yapımı gösterilmektedir.

İğne Oyaları  sayesinde çeşitli modeller elde edebilirsiniz. Yeni evlenecek olan genç kızlarımız, çeyiz hazırlama aşamasında birçok oya modelini kullanabiliyorlar. Örneğin yazma kenarları yapmak için çeşitli oya ipleri kullanılabilir. İp renkleri koyu, açık olarak birbiri ile uyum sağlayabilir. Yazmanın bir kenarı kapalı mavi olurken, bir kenarı ise beyaz renkte olabilir. Ya da kırmızı bir oyanın üzerine beyaz renkte bir oya yapılabilir. İğne oyası ile yapılan tüm modeller son derece şık modellerdir. Kaliteli bir duruşu olan iğne oyaları ince işler olduğu için maddi getirisi de son derece yüksektir. Eğer evde oturan hanımlardan biriyseniz bu şekilde el işleri yaparak aile bütçesine sizin de önemli derece de katkılarınız olabilir. Çok şık olan iğne oyaları her kadını cezp eden ürünlerdir. Sizler de genç kızlarınızın çeyizlerine rengarenk modeller üretebilirsiniz. 

Eltiyi Eltiye Küstüren İğne Oyası Yapılışı

Dayanıklı ip ve iğne almak, oya yapma sırasında epey kolaylık sağlıyor. Yazma kenarları yapmak daha keyifli bir hal alacaktır. İğne oyası modelleri son derece geniş bir skalaya ayrılıyor. Dilerseniz mevlit örtülerinin kenarlarına bu oyalardan yapabilirsiniz. Bu oyalar biraz daha ağır ve işçiliği detaylı olan oyalardır. Eğer siz yapamıyorsanız anlatımlı olan örnekleri inceleyebilirsiniz. Sizlere bu konuda yardımcı olan birçok anlatımlı oya örneği platformu bulunuyor. Oya modellerinin şıklığını her zaman üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Eltiyi Eltiye Küstüren İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.