Kolay Hobiler

En Acemiler Bile Bunu Örebilir Erişte Örgü Modeli

9 Temmuz 2019
En Acemiler Bile Bunu Örebilir Erişte Örgü Modeli

Bir sıra ör 5 sıra artsın şeklinde devam een erişte örgü modelini en acemiler bile örebilir. Yeni başlayanların dahi yapabileceği kolay bir örnek.

Örgüler adeta birer sanat olarak bakıldığı zaman günümüzde de her ne kadar modanın farklı tasarım dünyası ile karşı karşıya kalmış olsa da zaman içerisinde modanın kalbi olmaya başlamıştır. Örgü işleri ile beraber insanların,  farklı tarz ve tasarım modellerini ortaya çıkan enfes modelleri adeta büyüyecek etkilere sahiptir. Hemen hemen herkesin,  beğenerek kullandıkları örgü işleri hayatımızın vazgeçilmezleri adeta bir parçası olmuştur. El emekleri sanatları,  içerisinde yer alan örgü işleri geçmişten günümüze günümüz koşullarında her daim yerini korumaktadır.  Hayal dünyası ile beraber örgü işlerinde şimdiki neslin çocukları için ama tasarlanmış örgü işi bebek oyuncaklarının çok sağlıklı olduklarından dolayı hemen hemen her ebeveyn tercih ederler.  Kıymetli el emeklerini, satın alarak çocuklarına güvenilir bir şekilde oynamasını sağlarlar. Aynı zamanda bu tür bebeklerinin makinede de yıkanabilmesi çok mümkündür. Yazlık örgüler sayesinde farklı el işleri yapabilme imkânı da bulabilirsiniz.

Erişte Örgü Modeli

Örgü İşi Sanatının Vazgeçilmezi El Emekleri

Örgü işleri,  denince akla ilk gelen el emekleri sanatları içerisinde şal modelleri, yazlık örgüler,  bebek örgüleri vebebek battaniyeleri, örgü işleri kazaklar farklı renk ve tasarımda süs eşyası takı olarak da hemen hemen her alanda da görebilmek mümkündür. Örgü sanatın da kişilerin yaşı kaç olursa olsun yeter ki öğrenebilme tutkularının var olması yeterli olur. Bu sayede insanlar kendinlerini daha çok daha iyi hissedecektir. Bu sanatın,  herkes tarafından öğrenilmesi gerekiyor.

Erişte Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.