Kolay Hobiler

En Basit İğne Oyası Boncuklu Yazma Kenarı Yapımı

31 Ocak 2019
En Basit İğne Oyası Boncuklu Yazma Kenarı Yapımı

Bu iğne oyası boncuk modelinin yapımı çok basit. Sadece ama sadece 3 dakikada yazma kenarına işlenen boncuk oyasını öğrenmiş olacaksınız.

Belki içinizden 3 dakikada iğne oyası mı yapılır diye söylenenleriniz olacaktır. Ama emin olun ki modeli çıkarmayı sadece 3 dakikada öğrenebileceksiniz. Sıralı inci boncukların yazmaya işlenmesiyle yapılan iğne oyası modeli işte bu kadar kısa sürede öğrenilebiliyor. İğne oyasına yeni başlayanlar ve zor modellerde uzak duranlar bu basit modeli kullanabilirler. İnci boncuklar yazma kenarında zarif ve modern duruyor. Genellikle de tek renk yazma ve tülbentlerinizde kullanabileceğiniz bu model ile başörtüleri süsleyebilirsiniz. En basit iğne oyalarından birisi olan bu modeli 3 dakikanızı ayırarak öğrenmek ister misiniz?

Basit Boncuklu İğne Oyası

Boş vaktiniz çoksa ve el işlerine ilgi duyuyorsanız iğne oyaları kategorisinde bulunan anlatımlı modellere bakınız. Burada birbirinden güzel iğne oyaları yanı sıra anlatımlı modeller de bulunuyor. Anlatım bir kaç dakikalık videolar halinde yayınlanıyor. İğne oyası öğreneceğim diye siteye girenler bu sayede onlarca model öğrenmiş oluyorlar. Hadi basit iğne oyasına bakalım.

En Basit İğne Oyası Boncuk Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.