Kolay Hobiler

En Beğenilen 15 Adet Harika Tığ İşi Oya Modeli

19 Mart 2020
En Beğenilen 15 Adet Harika Tığ İşi Oya Modeli

Çok fazla sipariş alan tığ işi oya modelleri bir arada. Burada paylaşılan tığ oyaları oyacıların en çok yaptıkları modeller arasından seçilmiştir.

Tığ oyaları kadınların boş vakitlerini değerlendirmek amacıyla yaptıkları el emeği işler arasında, en çok yapılan ve kullanılan işlerden biridir. Birbirinden farklı modeller ve rengârenk iplerle yapılan çok zevkli bir iştir. Her kadının yapabileceği birbirinden değişik modellerden sizlerde kendinize şık ürünler ortaya çıkartabilir ve güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar gelen göz nuru işler hala evlerde kullanılan en değerli eşyalar arasındadır. Kadınların bir araya gelerek yapacağı ve birbirinden değişik modeller alıp, vererek şahane ürünler ortaya çıkmaktadır. Evlerin büyük bir bölümünde hala karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de çeyiz sandıkların en vazgeçilmezi eşyaları arasındadır.   

Tığ Oyası Modellerinde Renk Skalası

Eliniz alıştığı zaman istediğiniz her modeli yapabilirsiniz.  Her kadının yapabileceği kolay modeller arasında istediğiniz ürünü ortaya çıkartıp uzun yıllar kullanabilirsiniz. Evlerde en çok kullanılan modeller arasında havlu kenarı, yatak örtüsü kenarı, masa örtüsü, sehpa örtüsü, vitrin örtüsü yer almaktadır. Tığ oyası oya modelleri oldukça kullanışlı ve görüntü açısından oldukça tercih edilen işler arasındadır. Sevdiklerinize hediye etmek için başlayabilir ve onlarında mutlu olmalarına sebep olursunuz. Kendi ellerinizle yaptığınız oya örnekleri sayesinde birçok kadın kendini geliştirerek satıp kazanç elde etmektedir. Günde bir kaç saat ayırarak sizde kendinize ve çocuklarınıza mükemmel eşyalar çıkartabilirsiniz. Geçen yıllara rağmen hala kullanılan el emeği işler arasından istediğinizi seçerek başlayabilirsiniz. Aynı zamanda da kafa dağıtmak için de tercih edebilirsiniz…

Çok Sipariş Alan Tığ Oyaları

Çiğdemler Misali Tığ Oyası Modeli
İnstagram Haftanın Birincisi Tığ İşi
İncili Tığ İşi Boncuk Oyası
Çatalla Yapılan Tığ İşi Boncuklu Oya
Püf Noktalarıyla Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı
Komşu Kızı Görmesin Tığ Oyası Modeli
Canm Gelinim Tığ Oyası
Bayram Sonu Düğünü Tığ İşi
Tığ İşi Çeyizlik Yazma Oyası Yapılışı
Tığ İşi Yazma Oyası Detaylı Anlatım
Tığ işi fıstık oyası yapımı
Çeyizlik Tığ İşi Oya Yapımı
Boncuklu Yelpazeler Tığ İşi Oya Modeli
Tığ işi boncuklu yazma oyası
Yoğurt Kovası Kulpundan Tığ Oyası YapılışıZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.