Kolay Hobiler

En Çok Merak Edilen Örgü Zincir Şal Yapılışı

30 Haziran 2019
En Çok Merak Edilen Örgü Zincir Şal Yapılışı

Yapılışı en çok merak edilen modellerden olan örgü zincir şal yapılışı. Her mevsim kullanabileceğiniz bir şal örmek ister misiniz?

Örgü örmek çok hoş bir hobidir. Pek çok bayan örgü örerek boş vakitlerini değerlendiriyor. Çeşitli örgüler örmek size çok iyi gelecek. Hem boş vakitlerinizi değerlendirecek hem de bu değerlendirmeyi nakde çevirebileceksiniz. Örgü örmek için çeşitli eşyalara ihtiyacınız olacaktır. Size en yakın tuhafiyeden tığ, ip, şiş, motif, aksesuar düğmeleri gibi ürünleri temin ederek örgü örmeye başlayabilirsiniz. Örgü örmeyi bilmiyorsanız anlatımlı örgüler kitabı alarak tüm detayları A’dan Z’ye öğrenebilirsiniz. Tığ ya da şiş nasıl tutulur, ilmek nasıl atılır, motif nasıl yapılır, dikiş nasıl yapılır gibi bilgileri en ince detayına kadar sizlere anlatıyor. Buradan merak ettiğiniz tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. 

Örgü Zincir Şal

Örgü Örmek Zevklidir

Örgü örmek size çok şey kazandırır. Eğer örgü örmeyi bilmiyorsanız bile kolay örgüler ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Örneğin lif örerek ya da atkı örerek en azından ilmek atmayı, tığ ya da şiş kullanmayı öğrenebilirsiniz. Zamanla elinizi hızlandırarak daha zor ve güzel motifler örebilirsiniz. Örgü ile birçok ürün elde edebilirsiniz. Şal modelleri örebilir, atkı örebilir, bebek patiği, bebek yeleği, hırka, eldiven, lif, tülbent kenarı, havlu kenarı ve elbise gibi eşyaları örerek her yerde kullanabilirsiniz. 

Sadece kıyafet değil; plaj çantası, terlik, yastık kılıfı, koltuk örtüsü, vitrin örtüleri, masa örtüleri, battaniye ve paspas gibi aksesuar eşyaları da örebilirsiniz. Tüm bunlar uzmanlık gerektirse de siz kendinizi yetiştirebilirsiniz. 

Örgü Zincir Şal Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.