Kolay Hobiler

En Çok Sipariş Alan Bomba Model Tığ İşi Boncuk Oyası

21 Nisan 2019
En Çok Sipariş Alan Bomba Model Tığ İşi Boncuk Oyası

Gösterişli bir tığ işi inci boncuk oyasının yapılışına daha şahit olacaksınız. Komşularınız ve akrabalarınız bu modeli çok beğenecekler.

Gösterişli yazmaları kim yapmak istemez ki? Herkes yapmış olduğu yazmaların çok beğenilmesini ister. Bunun içinde yazma kenarlarında en şık oyaları kullanmak isterler. Şimdi yazma kenarlarında kendini gösteren ve parıldayan bir tığ işi boncuk oyasının yapılışına şahit olacaksınız. Basit bir o kadar da işlemesi zevkli olan bu model en çok sipariş alan modellerin de başında gelmektedir. Çeyizlik tığ işi yazma kenarları arayan kadınlar bu model ile yazmalarınızı süsleyebilirsiniz.

En çok sipariş alan tığ oyası

Görenlerin hayran kaldığı bir tığ oyası mı yapmak istiyorsunuz? Peki en çok beğenilen oyaların boncuklu oyalar olduğunu biliyor muydunuz? Boncuklu oya modelleri yazma kenarlarında sıklıkla kullanılan oyalardandır. Farklı farklı boncuklarla yapılan yazma oyaları mevcuttur. Bu yazma kenarında kullanılan boncuklar inci boncuklar diye adlandırılmaktadır.

Tığ oyasını en kolay işleme tekniğiyle anlatılan modeli dakikalar içerisinde öğrenmiş olacaksınız. Oyacı kadınların en çok sipariş almış oldukları boncuk oyasını hemen öğrenmek için videoyu başlat!

En Çok Sipariş Alan Tığ İşi Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.