Kolay Hobiler

En Çok Sipariş Alan İğne Oyası Modeli

16 Ocak 2019
En Çok Sipariş Alan İğne Oyası Modeli

Müşterilerin oyacı kadınlardan en çok istedikleri iğne oyası modeli. Bu siparişten çok fazla alan oyacı kadınlar yetiştirmeye zorlanıyorlar.

Büyük bir oya sayfasının anlatımına göre bu iğne oyası modeli en çok sipariş alan iğne oyalarının başında geliyor. Müşteriler genellikle bu oya modelini yazma kenarında istese de havlu kenarı için isteyenler de var. Kimi çeyiz hazırlığı yapıyor kimisi ise kendine başörtüsü yaptırmak istiyor. Farklı bir çiçek görüntüsünde olan iğne oyasını sizde yaparak müşterilerinize satabilirsiniz. Eğer kendinize yapacaksanız da bu model güzel bir tercih. Yapımı kolay çok şık bir iğne oyası modeli olan örnek için oya yapımında üç tane farklı oya ipi tercih edilmiş. Oyada koyu renk iplerin yanında açık renk ipler de kullanılmış.

En Çok Sipariş Alan İğne Oyası Modeli

Modelin geneli sık iğne tekniğinden oluşuyor. Alt kısmı ise sıçan dişi veya kuyumcu kafesinden yapılmıştır. İlk çiçekler pembe ve tatlı bir sarı renkten yapılmıştır. Diğer çiçek ise yeşil ve yine aynı sarıdan kullanılmıştır. İlk aşama için dal kısmı için sinek kanadı yapılıyor.

En Çok Sipariş Alan İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.