Kolay Hobiler

En Gösterişli ve Efsane İğne Oyası Modeli

21 Mart 2020
En Gösterişli ve Efsane İğne Oyası Modeli

İğne oyası yapan kadınların hayran kaldığı ağır ve gösterişli bir modelin anlatımı sizler için burada paylaşılmıştır.

İğne Oyası Yapmak Artık Daha Kolay

Artık yapmak isteyen herkesin internetten anlatımlı iğne oyaları modelleri ile iğne oyası yapmayı öğrenmesi mümkün. Öğrenmek üretmek istiyorum diyen herkes internetten detaylı anlatımlarıyla iğne oyası yapmayı öğrenebiliyor. Eskiden olsa iğne oyası yapmayı bilen birini bulup oda öğretmek isterse yanında uzunca eğitim alıp, ya da halk eğitim merkezlerinde kurs görüp öğrenilebilirdi. Teknoloji bu konuda da öğrenmek isteyenlerin yardımına yetişti.

Bir İğne Bir İplikle Sanat Eseri Üretimi

Yapımı oldukça zor olan iğne oyasını üretmekte sabır meselesidir. Sadece iğne iplikle yapılan iğne oyası yapılan el işi dantel oya türlerinin arasında en zor olandır. Bundan mütevellit üretilen el emeği ürün aynı oranda değerlidir. İğne oyasıyla havlu kenarları da gayet güzel ve şık bir görünüme kavuşturuluyor. Şimdilerde giyim alanına da küçük dokunuşlarla girmeye başlayan iğne oyası ile fularlar yapılıp giyim aksesuarı olarak  da kullanılıyor. Bu şeklide mükemmel bir tercih olabilir şüphesiz. Boyunda elbisenize uygun bir fular taşımak şıklığınıza şıklık katacaktır.

Ağır ve Gösterişli İğne Oyası Yapılışı

Üreten kadın mutlu kadın sloganı ile üretmek mutlu olmak için yapılabilecekken hobi amaçlı ya da boş vakitler değerlensin diye iğne oyası yapılabilir. Üretimi biraz sabır ve zaman istese de yapımı bitmiş işinizi gururla ben yaptım derken harcadığınız zamana ve emeğe değdiğini göreceksiniz. Diğer taraftan kendi ellerinizle yapmış olduğunuz iğne oyalarını sevdiğiniz yakınlarınıza hediye etmeniz de çok değerli olacaktır. Yazma oyaları hafif modellerle öğrenmeye başlayıp alıştıkça zor modellere geçilebilir.

Ağır ve Gösterişli İğne Oyası YapılışıZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.