Kolay Hobiler

En Güzel Çeyizlik Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

23 Nisan 2019
En Güzel Çeyizlik Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

En güzel çeyizlik tığ oyası modelini ben yapacam diyenler için harika bir anlatımlı model. Bu modeli görenler mutlaka nasıl yapıldığını soracaklar.

Çok fazla istek alan çeyizlik tığ işi oya modelinin anlatımını izlemek ister misiniz? İşte sizlere bu yazıda çeyizlik işlerde kullanılan tığ oyası modelinin anlatımlı yapılışını paylaşacağız. Değişik ve farklı bir model olan bu örneği gören herkes çok beğeniyor. Muhtemelen çevrenizdeki insanlar da modeli gördükleri zaman hayranlıkla bakacaklar. Fulara, yazmaya, havluya ve şala uygun olan bu model Denizin El işi Günlüğü adlı kanaldan alınmıştır. Yazmanın etrafını zincirle döndükten sonra oya onun üstüne yapılıyor. Yani oyayı yazmanın üstünde de yaparak işe başlayabilirsiniz.

Çeyizlik Tığ İşi Oya Yapımı

Tığ oyaları arasında en çok kullanılan bazı modeller vardır. Bu modeller boncuklu, çiçekli, fiyonklu, pullu vb. modellerden oluşmaktadır. Bu oya modeli hem çiçekli hemde boncuklu bir modeldir. İki farklı modelin birleşmesiyle ortaya çıkmaktadır. Bir kenar örneği olarak yapılan modelin tüm detaylarına aşağıdaki videodan hemen ulaş!

Çeyizlik Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.