Kolay Hobiler

En Güzel Renkli Tığ İşi Oya Modeli

5 Temmuz 2019
En Güzel Renkli Tığ İşi Oya Modeli

Şimdiye kadar yapılan en güzel renkli tığ işi bu diyebilirim. Sizin de hoşuna gideceğini düşündüğüm bir oya modeli yapımı.

Hayatımızda her alanda kullanım sağladığımız havlular özellikle motifli ve desenleriyle dikkat çekiyor. Şık desenleri ve dekoratif görüntüsüyle öne çıkan havlu desenleri geçmişten günümüze oldukça gelişti. Yumuşacık kumaşları ile en çok kullanılan ev ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Havlu modelleri özellikle çeyizlik ürünler olarak oldukça şık bir görüntüye sahip. Kenarlarında bulunan motifler, çiçek desenler, sevimli hayvan desenleri, isim ve yazı desenleri gibi birçok model ve çeşit bulunuyor.

İstenilen her tarzda ve modelde ürün ve havlu kenarları bulabileceğiniz modeller mevcut. İnternet üzerinde modellerin yapılışını izleyerek ipler alarak sizde yapabilirsiniz. Hem çeyizlik ve aynı zamanda evde kullanabileceğiniz modeller oldukça modadır. Son dönemlerde çok gelişmiş ve büyümüş tekstil ürünlerinde havlularımız tüm dünya tarafından ilgi odağı görülüyor.

Motifleriyle Ünlü Havlu Modelleri İşleyin

Son yılların en trend havlu modelleri olarak öne çıkan oyalı ve motifli havlu desenleri oldukça şık bir görüntüye sahip. Evinizde ve çeyizlik olarak aynı zamanda hediyelik tercih edebileceğiniz havlular renkleri ve desenleri ile göz kamaştırıyor. İncili, taşlı, isimli gibi birçok modeli ve rengi içinde barındıran havlular en çok tercih edilen örgülü modeller ve havlu kenarları olarak yer alıyor. Sizde evlerinizde sohbet ederken bir yandan havlu kenarı örebilirsiniz. Farklı modellerde ve desenlerde birçok ürün öne çıkıyor. İsimli yazılar ve parıltılı desenler oldukça talep gören modellerdendir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.