Kolay Hobiler

En İyi Arkadaşlar İğne Oyası Modeli Yapılışı

13 Şubat 2020
En İyi Arkadaşlar İğne Oyası Modeli Yapılışı

Yanyana her oyasında 3 motif bulunan iğne oyası modelinin adı üç arkadaşlar veya en iyi arkadaşlar modelidir. Muhteşem oyanın anlatımı ise burada!

Farklı ve harika bir iğne oyası modeli anlatımı ile daha karşınızdayız. Her bir oya modelinde üç tane farklı renklerde motif bulunan iğne oyası modeli yazma ve havlu kenarlarında kullanılan çok ilgi çekici bir modeldir. Bunu neye uygularsanız uygulayın görenler hayran kalacak ve sizden nasıl yaptığınızı soracaklar. Tabi bunu söyleyip söylememek size kalmış. İğne oyası modeli yapacak kişiler yapmaya başlamadan önce korktuklarını belirtiyorlar. Acaba bende yapabilir miyim diye. El emeği göz nuru bir iş olduğu için yapımı biraz zahmetlidir bunu kabul ediyoruz. Ama ben yapamam diye bir düşünce de yanlıştır. Sizin yapanlardan neyiniz eksik?

Üç arkadaş iğne oyası

Çok fazla anlatım bulunan iğne oyaları kanalında bulabileceğiniz yüzlerce model var. Buradan bile kendinizi geliştirerek bir çok oyayı yapmayı öğrenebileceksiniz. Yeter ki model çıkarmaya başlayın gerisi zaten kendiliğinden gelecektir. Kolay oyalardan başlarsanız sonra hiç zorlanmadan zor olan oyaları da yapabilirsiniz.

En İyi Arkadaşlar İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.