Kolay Hobiler

En Kolay İki Renkli Haraşo Sıralar Yazlık Örgü Modeli

8 Haziran 2019
En Kolay İki Renkli Haraşo Sıralar Yazlık Örgü Modeli

İki şiş kolay örgü modeli isteyenler için iki renkli haroşa sıralar örneği. Bu motifler yazlık kışlık her türlü örgülerinizde çok şık duracak.

Örgü örmek dünyanın her yerinde uygulanan bir hobidir. Özellikle orta yaş ve yaşlı bayanların vakit geçirmek için vazgeçilmez aktivitesi örgü örmektir. Örgü modelleri ile evinize nostaljik bir hava katılabilir. Eski zamanlardan beri örgü modelleri mutfak dolaplarında, raflarda, masa ve sehpalarda sıklıkla kullanılır. Yeni nesil örgüler genelde fabrikalarda üretilse de el yapımı örgülerin görüntüsü ve eve kattığı hava çok daha farklı oluyor. 

Örgü örerek tülbent oyası, şal,yelek, hırka, patik, eldiven, şapka ve oyuncak yapabilirsiniz. Tülbent oyaları yıllardır bayanların başında güzelliğini korur. Bir çembere oya işlediğiniz zaman eskisinden daha şık durduğunu fark edersiniz. Şal modelleri kız çocuklarında, genç kızlarda ve yaşlı bayanlarda kış aylarında kullanılır. En ilgi çekici örgü modeli de oyuncaktır. Son iki yılda artan örgü oyuncak modelleri birçok yerde satışa sunuluyor. Örgü örerek oyuncak bebek ya da oyuncak ayıcık yapmak mümkündür. 

Haroşa Sıralar Örgü Modeli

Örgü örmek son derece zevkli bir hobidir. Örgü örerek her seferinde yeni şeyler öğrenebilir ve tüm stresinizi atabilirsiniz. Bu sayede hem eğlenip hem öğrenebilirsiniz. Ördüğünüz örgüleri nasıl şekillendireceğinizi bilmiyorsanız anlatmalı örgüler kitabı alarak örgü örmek hakkında gerekli tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. 

İnternet sitelerinden de örgü örme hakkında videolar izleyerek de örgü örme hakkında gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Böylece takıldığınız noktalarda videoyu izlerseniz daha akılda kalıcı olur. 

Haraşo Sıralar Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.