Kolay Hobiler

En Muhteşem Sıralı Tığ İşi Oya Modeli Beğeni Rekorları Kırıyor

28 Ağustos 2019
En Muhteşem Sıralı Tığ İşi Oya Modeli Beğeni Rekorları Kırıyor

Beğeni rekorları kıran tığ işi oya modeli. En muhteşem sıralı oyalardan biri olan bu model yazmaların kenarlarında cıvıl cıvıl görünüyor.

Tığ işleri evde kadınların boş vakitlerini değerlendirmek amacıyla yaptıkları el emeği işler arasında yer almaktadır. Günümüzde hala evlerde kullanılan ve yapılan en değerli eşyalar arasındadır. Sizler de kendinize günde bir kaç saat ayırarak kendinize birbirinden şık ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Özellikle de çeyiz sandıkların vazgeçilmezi olan göz nuru işler arasından istediğinizi yapıp uzun yıllar kullanabilirsiniz. Her kadının yapabileceği ve yaparken de keyif alacağı harika bir iştir. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olmasına rağmen kadınların  hala ilgisini çekmektedir. Görüntü açısından da oldukça şık durduğu için evlerin içinde yer alan ürünlerdir.   

En Muhteşem Sıralı Tığ İşi Oya Modeli

Tığ Oyaları İle Modern Sanat

Kendi el becerilerinizi kullanarak birbirinden güzel modeller ortaya çıkartabilirsiniz. Gittiğiniz her yerde yapabilir ve arkadaşlarınızla birlikte birbirinizden değişik modeller alıp, vererek şahane ürünler elde edebilirsiniz. Günümüzde evlerde en çok yapılan ve kullanılan işler arasında yazma kenarları, masa örtüsü modelleri, sehpa örtüsü modelleri, peçete takımı modelleri, vitrin örtüsü modelleri, şal modelleri gibi birbirinden farklı modeller yer almaktadır. Sizler de sevdiklerinize kendi ellerinizle yaptığınız örgüleri hediye edebilir ve onlarında mutlu olmalarına sebep olursunuz. Günümüzde hala birçok kadın bu becerini geliştirerek satıp kazanç elde etmektedir. Sizler de oturmaktan canınız çok sıkılıyorsa havlu kenarları yaparak başlayabilir ve uzun süreli kullanabilirsiniz. Görüntü açısından da oldukça şık durduğu için tercih edilen en değerli eşyalar arasındaki yerini hiç kaybetmeden gelen el emeği işlere başlamanın tam zamanıdır… 

Tığ İşi Oya Modeli Beğeni Rekorları Kırıyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.