Kolay Hobiler

En Mutlu Anılara Yolculuk Çiçek Bahçesi Örgü Modeli

28 Temmuz 2019
En Mutlu Anılara Yolculuk Çiçek Bahçesi Örgü Modeli

Örgü örmek bir çok kadına mutluluk veriyor. Çiçek bahçesi örgü modelinin yapılışını incelerseniz ve yapmaya başlarsanız size de mutluluk verecektir.

Örgü çeşitleri çok geniş olan el işleridir. Bu el işlerinde özellikle şal gibi ürünler hem günlük kullanımda hem de çeyizlerde çok geniş yer bulmaktadır. İki şiş ile örülen şallar kolay şekilde biten ve oldukça kullanışlıdır. Şal modelleri içerisinde üçgen ve etol şeklinde farklı tasarımlar bulunuyor. Alt kısmı oval gelen şallar da kadınların zevkle kullandıkları modellerdir. Bu modellerin yapılması dışarıdan göründüğü kadar zor değildir. Hatta oldukça basitte denilebilir. Önemli olan şalın hangi ölçülerde olacağına ve ilmek sayısının kaç olması gerektiğine dikkat etmektir. Örgü modellerinden yararlanarak farklı şallar üretebilir ve kullanışlı olan ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. 

Çiçek Bahçesi Örgü

Örgü Örmek Keyifli Bir İştir

Örgü örmek her zaman için zevk veren keyifli işlerden biridir. Sizler de örgü modelleri yaparak zamanı daha eğlenceli bir şekilde geçirme imkânı bulabilirsiniz. Örgüler kafa karıştıracak kadar zor değildir. Ancak bir hırka üzerinde aynı anda birden fazla model uygulamayı düşünüyorsanız biraz daha profesyonel olmaya gayret etmelisiniz. Amatör olarak örgü örüyorsanız önce tek tip örgü modellerinden işe başlayabilirsiniz. Bu şekilde daha çok ürün ortaya çıkarabilir ve kısa sürede bitirebilirsiniz. Kışlık örgülerde özellikle kalın iplerle örgü örmek çok eğlencelidir. Kalın şiş ve kalın ip kullandığınızda yaptığınız örgü de çok yumuşak düşecektir. Bu da bir örgü için çok önemli bir detaydır. Elinizi çok sıkı tutmak yerine örgü sırasında biraz daha gevşek bırakmalısınız.

Çiçek Bahçesi Örgü Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.