Kolay Hobiler

En Popüler Tam 30 Tane Örgü Modeli

5 Mayıs 2020
En Popüler Tam 30 Tane Örgü Modeli

Görenlerin hayran kaldığı ve çok popüler olan tam 30 tane örgü modelini sizler için derledik, güzelliğiyle adeta sizi büyüleyecek bu modeller !

Örgü örmek, bayanların olmazsa olmaz hobileri arasındadır. Tığ ya da şiş ile çeşitli örgüler örerek vaktinizi güzel değerlendirebilirsiniz. Örgü örmek size pek çok şey kazandırır. Hem yeteneğinizi arttırırsınız hem de para kazanabilirsiniz. Günümüzde her şey makina ile hallolduğu için el emeği ile yapılan ürünlere ilgi çoğalıyor. Siz de internetten ya da çevremize ördüğünüz bebek örgüleri satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Örgü örmek için bazı malzemeleri önceden temin etmeniz gerekir. Öreceğiniz modele göre temin edeceğiniz malzemeler arasında tığ, şiş, yün ip, oya ipi, aksesuar düğmeleri, boncuk ve iğnelik yer alıyor. İnce örgüler örecekseniz tığ, oya ipi ve iğneliğe ihtiyacınız olacaktır. Kalın örgüler örecekseniz şiş, yün ipi ve aksesuarlara ihtiyacınız olacaktır. 

Örgü Örmeyi Öğrenebilirsiniz 

Örgü örmek için illaki uzman olmanıza gerek yok. Kolay örgüler örerek işe koyulabilirsiniz. İnce ve düz model lifler örerek, bebek şapkaları örerek ya da atkı örerek kendinizi örgü örmeye hazırlayabilirsiniz. Zamanla çeşitli modellere geçerek kendinizi geliştirebilir ve hatta kendinize güvendiğiniz zaman bir dükkân bile açabilirsiniz. 

Anlatımlı örgüler kitabı ile örgü örmeyi baştan sona öğrenebilirsiniz. Resimli anlatımları ile motif kitabı size dilediğiniz birçok modelin nasıl yapıldığını öğrenebilir ve oradan bakarak uygulamaya dökebilirsiniz. Dilerseniz internette yayınlanan videolardan da örgü örmek hakkında birçok detayı öğrenebilirsiniz. Böylece kendinizi örgü alanında değiştirebilirsiniz. 

Trend Olan 30 Adet Örgü Modelleri

Yağmur Damlası Örgü Modeli
Zümrüt Gözü Örgü ModeliZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.