Kolay Hobiler

En Şirin ve En Büyüleyici Yelek Örgü Modeli Yapılışı

10 Nisan 2020
En Şirin ve En Büyüleyici Yelek Örgü Modeli Yapılışı

Örgü fıstıklı şeker modeli ile yapılan bebek örgüleri her zaman çok şık görünüyor. Hadi sende modeli çıkarmayı öğren!

Örgü örmek en zevkli ve faydalı hobilerden birisidir. Faydalı olmasının nedeni örgü örerken stres atabilmenizdir. Gündelik hayatınızdan sıkıldıysanız ve az da olsa vaktiniz varsa bu zamanı örgü örerek değerlendirebilirsiniz. Üstelik birbirinden güzel örgü modelleri ile hazırlayabileceğiniz pek çok şey de düşünebilirsiniz. Mesela yelek modelleri size göre olabilir. Kışın ya da bahar aylarında kendiniz için ve sevdikleriniz için yelek ya da hırka örebilirsiniz.

Fıstıklı Şeker Örgü Modeli

Sonbahar Kıyafetleri

Özellikle sonbahar aylarında giymek için renkli yelekler örmek çok faydalı bir uğraştır. Kıyafetlerinizi tamamlamak için serin havalarda kullanabileceğiniz şeyler örebilirsiniz. Aşağıdaki örnekleri çıkarmanız için size gerekli talimatlar verilmiştir. Bunlara bakarak örnek çıkarmanız ve bir şeyler örmeniz son derece basittir. Gömlek ya da bluzlarınızın üzerinde sarı, koyu yeşil ya da kahverengi gibi renklerden örülmüş hırka, yelek ya da süveter modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. 

Kışlık ve Yazlık Örgüler

Bahar aylarında giymek için ince iplerden örebileceğiniz çok sayıda seçenek vardır. Ama kışlık örgüler de herkesin ihtiyacını karşılayacak ürünler ortaya çıkarmak için düşünülebilir. İstediğiniz renkte öreceğiniz ve kısa sürede tamamlayabileceğiniz ürünler ortaya çıkarmak sizi mutlu edecektir. Ayrıca kıyafet eksiğinizi tamamlamak için de güzel bir hobidir.  İsterseniz kendinize isterseniz sevdiklerinize örgü örerek güzel şeyler hazırlayabilirsiniz. Hem yeni bir gelir kapısı açmak hem de boş zamanlarınızı faydalı bir şekilde değerlendirmek için örgü örmek çok güzel bir seçenektir. 

Fıstıklı Şeker Örgü ModeliETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.