Kolay Hobiler

Erik Dalları Motifi Örgü Yazlık Yelek ve Bluz Modeli Yapımı

23 Mayıs 2019
Erik Dalları Motifi Örgü Yazlık Yelek ve Bluz Modeli Yapımı

Erik dalları örgü modeli yelek, bluz, hırka, şal ve bebek örgülerinde kullanılan şiş işi modeldir. 3D’li örgü modelini sende öğrenmelisin!

Hafif esintili ve çok soğuk olmayan ilkbahar ve sonbahar günler için süper bir örgü modeli hazırladık sizin için. Kış aylarında kullanımını çok tavsiye etmeyeceğimiz bu model güzel delikli bir motifden oluşuyor. İşte bu iri delikleri yüzünden belkide kış aylarında giymenizi tavsiye etmiyoruz bu göz alıcı örgü modelini. Ama hafif serin havalarda giymeyi en çok sevdiğiniz hırka veya yelek örgüsü olacağını biliyoruz. Şiş işi örgüler her kadının dolabında muhakkak yerini almaktadır. Çeşit çeşit renkler, çeşit çeşit desenler ile hiç bir zaman modası geçmeyen örgü modelleri anlatımlı örgüler olduklarında uygulaması daha da kolay modeller olarak karşımıza çıkıyor. 

Bizim videomuzda tercih ettiğimiz rengi siz de en tercih edebilir ya da gardrobunuzda eksik olduğunu düşündüğünüz rengi uygulayabilirsiniz. Bu desen ile size örebileceğiniz geniş bir örgü yelpazesi sunuyoruz. Bebek örgüleri, şal modelleri, yelek modelleri, patik modelleri ve boyunluk modelleri gibi. Bunun dışında sandığınıza koyabileceğiniz, ihtiyaç duyduğunuzda içinden çıkarıp üstünüzü örtebileceğiniz hoş bir battaniye de örebilirsiniz. 

Erik Dalları Örgü Modeli

Özellikle siz ev kadınlarının bu konuda ne kadar hünerli ve başarılı olduğunu biliyoruz. Sizlerin bu hüneri öne çıkarabilmeniz ve mükemmel örgüler yapabilmeniz için videolar hazırlıyoruz. Bir kaç dakikanızı ayırarak izleyebileceğimiz bu videomuz ile iri delikli bu güzel motifi örebilirsiniz. 

Erik Dalları Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.