Kolay Hobiler

Esra Hanımın Altın Gibi Parlayan Tam 40 Tane Tığ İşi Oya Modeli

29 Mayıs 2020
Esra Hanımın Altın Gibi Parlayan Tam 40 Tane Tığ İşi Oya Modeli

Efsane olan ve gören herkesin modelini soracağı bu tığ işi oya modellerini sizler için derledik, o kadar harika modeller içinde var ki görüp beğenmemek mümkün değil. Harika bir tığ işi oya yapmak için sizler de bu modelleri örnek alabilirsiniz, fakat sizlere şiddetle tavsiye etmemiz gerekir ki kaliteli malzeme kullanmanız gerekmektedir.

En Şahane ve efsane olan bu tığ işi oya modellerini incelediğimiz zaman aralarında boncuklu olan modelleri de görmemiz mümkündür, ciddi bir emeğin harcandığı ve adeta makine gibi işlenmiş olan tığ işi oya modelleri ile sizi yalnız bırakıyoruz…

Görenlerin Merak Ettiği Tığ İşi Oya Modelleri

Boncuklu bir model olan bu tığ işi oya gerçekten de oldukça ilgi çekmektedir, önemli bir emeğin verildiği kaliteli bir malzemenin kullanıldığı ve en önemlisi harika bir modelin uygulandığı bu tığ işi oya modelini kesinlikle tavsiye ederiz.
Çok şirin bir model olan bu tığ işi oya ise gören herkesin sorduğu cinstendir, harika bir tasarım ve harika bir işçilik ile ortaya çıkmış aynı zamanda hanımlar tarafından oldukça ilgi görmüştür, sizler de bu tarz bir modeli örnek alabilirsiniz.
Pembe rengi ile bağdaş olmuş bu boncuklu tığ işi oya modeli ise gerçekten efsaneler arasında yerini alabilir, mağazalar tarafından oldukça ilgi gören bu modelimizi siz hanımlara şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Efsane Olan Tığ İşi Oya ModelleriETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.