Kolay Hobiler

Eşsiz Güzelliği ile Kolay Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

20 Aralık 2019
Eşsiz Güzelliği ile Kolay Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

Eşsiz güzelliği ile görenleri hayran bırakan ajurlu örgü modeli. Bu örgü modelini bayan yelek modeli bebek örgü modeli ve yazlık örgülerinizdede rahatlıkla kullanabilirsiniz.

El emeği göz nuru olan örgü işleri sayesinde hem boş vaktinizi değerlendirebilir hem de sevdiklerinize patik modelleri bebek yelekleri, yazma oyaları gibi şık ve estetik görünümlü ürünler hazırlayabilirsiniz.  Örgü işleri kadınların hayatında tarihten beri varlığını sürdürmüş el emeğidir. Hepimizi az çok biliriz anneannelerimiz ya da büyüklerimizin evlerinde görmüşüzdür, oda takımları, televizyon örtüleri, patik modelleri ya da bebek yelekleri gibi örgüleri onların hem boş vakitlerini değerlendirdiği iç mekân dekorasyon ürünlerdir. Dantel anlatımlı örgüler günümüzde pek tercih edilmese de yazma modelleri şalmodelleri gibi giyim üzerine yapılan ürünler büyük bir keyifle kullanılıyor. 

Örgü İşleri ile Kışa Hazırlık

Kendi başına bir şeyle yapmak kadınlar için en keyifli bir durumdur. Şiş örgü tekniği ya da tığ örgü tekniği farklı örgü teknikleri ile harika ürünler çıkarabilirsiniz. Kışın soğuğundan el emeği göz nuru ile yapılan ürünler ile sıcacık geçirmek istiyorsanız hemen bir elinize tıp ya da şiş alarak kendinize kışlık örgüler örmeye başlayabilirsiniz. 

Çok İstek Alan Kolay Örgü Modeli

Örgü örmek aslında kadı psikolojisi açısından oldukça faydalı bir aktivite türüdür. Çünkü arka arkaya giden desen ve renkler odaklanmayı artıyor ve orta yaş üzerinde oluşan unutkanlık soruların oluşmasını engelliyor. Tarzınıza ve sevkinize uygun örgüler örmek ortaya çıkarmak insanın özgüvenine de artırıyor. Ayrıca ördüğünüz örgüleri sevdiklerinize hediye ederek onların hayatınızda ne kadar özel olduklarını hissettirebilirsiniz. 

Çok İstek Alan Kolay Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.