Kolay Hobiler

Fantazi Lastik Cilveli Lastik Nasıl Örülür Örgü Yelek Başlama Tekniği

8 Mart 2019
Fantazi Lastik Cilveli Lastik Nasıl Örülür Örgü Yelek Başlama Tekniği

Örgülere çok yakışan ve başlama lastiği olarak kullanılan cilveli lastik diğer adı ile fantazi lastik olarak bilinen bir örgü tekniği.

Cilveli lastik diğer bir adıyla fantazi lastik olarak bilinen bir örgü modelinin anlatımını sizinle paylaşacağız. Bu modeli başlama lastiği olarak kullanabilirsiniz. Bu lastikte diğer lastikler gibi bir düz bir ters tekniğiyle örülüyor. Bunda sadece ilmek atma tekniği fazla. Birde bu lastik ilmekleri attıktan sonra örgünün tersinden başlanırsa daha güzel oluyor. Sizde yapacağınız bayan yelekleri, bebek örgüleri gibi örgülerde fantazi lastik örgü modellini lastik olarak kullanabilirsiniz. İlk olarak lastiği yapıp daha sonra kuracağınız modeli üzerine örebilirsiniz. Gönül hanımın anlatımıyla cilveli lastik örgü modelini nasıl yapacağını öğreneceksiniz.

Hemen hemen bir çok örgüde kullanılan lastikler var. Cilveli lastik örgü modeli de örgücü kadınların çok beğendiği ve kullandıkları bir lastik modelidir. Şişle yapılan bu lastik modelinin tüm detayları için Gönül hanımın videosunu izleyebilirsiniz.

Fantazi Lastik Cilveli Lastik Örgü Modeli Yapılışı


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.