Kolay Hobiler

Fark Yaratan Tığ İşi Oya Modeli

2 Temmuz 2019
Fark Yaratan Tığ İşi Oya Modeli

Fark yaratan yığ işi oya modelleri ile siz de gelen misafirlerinizi yeni modelleriniz ile şaşırtın. Hemen hemen herkesin gözünde fark yaratan tığ işi oya modellerini hemen yapmaya başlayın.

Tığ oyaları boş vakitleri değerlendirmek ve ortaya güzel ürünler çıkarabilmek için en güzel seçenekler arasındadır. Günümüzde bu tarz işler evlerde fazla kullanılmaz. Değerini yitirmiş gibi görünmektedir. Ama aslında ele emeği ve göz nuru ile hazırlanan bu tarz işler hem oldukça zevkli hem de değerlidir. Elinizdeki model yazma kenarları için çok güzel bir örnektir. Eğer yazma takıyorsanız ya da arada sırada özel bir yazma ile giyim tarzınızı daha şık ve estetik bir hale getirmek isterseniz tığ işlerinden yardım alabilirsiniz. Hem yeni bir uğraş edinmiş olur hem de daha şık ve otantik bir giyim tarzı kazanmış olursunuz.

En Güzel Tığ Oyaları

Yazmalar oyalarla işlendiğinde çok daha özgün ve otantik bir görünüm kazanabilir. Sadece başımıza takmak dışında fular gibi kullanılarak da giyim stilimizi tamamlayabilir. Tığ işi yaparak yazmaların kenarını süslemek eskise bile çok faydalı bir uğraş ve estetik olarak sonuçları değerli bir çalışmadır. Bu şekilde çocuklarınıza ve torunlarınıza bırakabileceğiniz güzel çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer daha önce hiç denemediyseniz tığ işlerine başlayarak boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Hem özel hediyeler hazırlayabilir hem de eğer isterseniz farklı bir geçim kaynağı elde edebilirsiniz. Yazma kenarları için tığ oyası yapmak incelikli, el emeği gerektiren özel işlerdir. Bu yüzden bu şekilde hazırlanan yazmalar yıllar boyu saklanabilecek özel eşyalardır. Hem kullanan kişilerin işine yarar hem de sizden sevdiklerinize çok özel bir hatıra olarak saklanabilir. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.