Kolay Hobiler

Farklı ve Harika Bir İğne Oyası Modeli Yapılışı

3 Şubat 2020
Farklı ve Harika Bir İğne Oyası Modeli Yapılışı

Göz kamaştıran farklı ve harika bir iğne oyası modeli ile karşınızdayız. Anlatımlı iğne oyaları ile acemi kadınlar bile tüm oyaları yapmayı öğrenecekler.

Harika bir iğne oyası modeli

En zor el işlerinin başında iğne oyası geliyor. Nedenini iğne oyası yapanlar bilirler. El emeği ve göz nuru diye boş yere dememişler. Yapan kişinin elleri ve gözleri çok yoruluyor. Ama yapılan işin sonunda da ortaya çıkan güzellik göz kamaştırıyor. Bu da iğne oyası işi yapmaya değiyor. Hanımlar artık eskiden yapılan iğne oyalarından vazgeçip kendileri yeni modeller üretmeye başladılar. Youtube’da bununla ilgili bir çok kanal bulunuyor. Hayal güçlerini kullanan kadınlar çok güzel oyalar ortaya çıkarıyorlar. Boncuklu oyalar, çiçekli oyalar gibi bir çok model yeni tasarımları ile karşımıza çıkıyor.

Farklı tasarımlar her zaman daha çok ilgi görmüştür. Harika diye nitelendirilen ve yüzlerce kadından güzel yorum alan bu iğne oyası modelinin anlatımı videolu olarak aşağıda yayınlanmıştır. 27 dakikada anlatımı yapılan model Neşe Ülgen Vergili arkadaşımıza aittir. Kendisine bu muhteşem model için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Harika Bir İğne Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Münüre dedi ki:

    Çok güzel olmuş ellerine sağlık