Kolay Hobiler

Farklılık Arayanlar En Güzel Tığ İşi Oya Modellerine Göz At

24 Ekim 2019
Farklılık Arayanlar En Güzel Tığ İşi Oya Modellerine Göz At

Farklılık arayanlar için en güzel tığ işi oya modelleri bir araya toplandı. Sende bu muhteşem oya modellerini hemen keşfet!

Tığ oyası oya modelleri kadınların evde yaptıkları el işleri arasında en güzel olarak yer almaktadır. Geçmişten günümüze kadar gelen göz nuru işler hala kullanılan ve yapılmaya devam eden işler arasında yer almaktadır. Boş zamanlarını değerlendirmek için kendi evinizde yapabileceğiniz çok zevki aynı zamanda keyifli bir vakit geçirmek isteyenlerin tercihleri arasında yer alır. Özellikle de evlenecek genç kızların sandıklarında bulunması gereken işler arasındadır. Tığ oyaları özellik de tülbentler kenarlarında kullanılan ve en çok yapılan işler arasındadır. Sevdiklerinize hediye etmek için birbirinden farklı modeller çıkartıp, armağan edebilirsiniz. Sadece günde bir kaç saat zaman ayırarak yapabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz..  

Tığ Oyalarının Rengârenk Güzelliği

Sizlerde kendinize kullanmak veya satıp kazanç elde etmek isterseniz, değişik Oya örnekleri bulup yapmaya başlayabilirsiniz. Özellikle de evlerin her köşesinde, mutlaka el emeği modeller bulunmaktadır. Evlerde en kullanılan modeller arasında yatak örtüleri, havlu kenarları, yastık kılıfı ve yazma kenarlarında kullanılır. Tatil bölgelerinde hediyelik eşya satışı yapılan dükkânlarda birbirinden değişik modeller bulunmaktadır. Turistlerin ilgisini oldukça geçen işler arasındadır. Kendi ellerinizle yaptığınız örgüler hem görüntü açısından hem de kullanım açısından oldukça güzel durmaktadır. Birçok kadın bu becerilerini geliştirerek kazanç elde etmektedir. Günümüzde de artık her yerde karşımıza çıkan el emeği işlere ilgi oldukça büyüktür. Boş vakitlerinizi kazanca çevirmek için başlayabilir ve isterseniz de kendi evinizde kullanmak için de yapabilirsiniz.

Zor tığ oyası modeli yapılışı
Gelinlerden Öğrenilen Tığ İşi Oya Modeli
Farklı Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı
Büyüleyici tığ işi oya modeli
Bayram İçin Tığ Oyası Modeli
Bir Günde Yapılan Anlatımlı Tığ Oyası
Kırmızı Siyah Tığ İşi Oya Modeli
Yaz Aylarına Özel Tığ Oyası
Komşu Kızı Görmesin Tığ Oyası Modeli
Tembel Gelin Tığ Oyası
Göz Dolduracak Tığ İşi Oya Modeli
Emeğinize Değecek Tığ İşi Modeli
Gelin Gülleri Tığ Oyası
El Ele Kol Kola Tığ Oyası
Komşunun Komşudan Sakladığı Tığ Oyası
Anne Elinden Çıkan Tığ İşi Oya Modeli
Herkesin Elinde Olan Tığ İşi Oya Modeli
Çiçekli Tığ İşi Oya Modeli
Şişle yapılan tığ işi oya modeli
Çiğdemler Misali Tığ Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.