Kolay Hobiler

Farklılık Yaratan Örgü Modeli Böyle Şahane Oluyor

30 Ağustos 2019
Farklılık Yaratan Örgü Modeli Böyle Şahane Oluyor

Hem kolay hemde güzel örgü modellerinde sıra farklılık yaratan modelde. Şiş işi ile yapılan model örgülerde şahane duruyor.

Örgü modelleri evde kadınların boş zamanlarını değerlendirmek için yaptıkları el emeği işler arasında en çok tercih edilen ürünlerdir. Özellikle de kış aylarında soğuktan korunmak için kendinize güzel kışlık örgüler yaparak başlayabilirsiniz. Her kadının yapabileceği ve yaparken de keyif alacağı harika bir iştir. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olmasına rağmen hala evlerde yapılan ve kullanılan eşyalardır. Özellikle de çeyiz sandıkların vazgeçilmezi olan göz nuru modeller arasından istediğiniz seçerek sizlerde muhteşem ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Görüntü açısından da oldukça şık durduğu için evlerde ki yerini almaya devam etmektedir. 

Farklılık Yaratan Örgü Modeli

Her Döneme Özgü Örgü Kalıpları

Öğrendikten sonra istediğiniz her modeli çıkartıp yapamaya başlatabilirsiniz. Sadece bir şiş kullanarak birbirinden farklı modeller çıkartıp uzun yıllar kullanabilirsiniz. Günümüzde evlerde en çok tercih edilen ve yapılan işler arasında kadın örgüleri, battaniye modelleri, lif modelleri, patik modelleri, atkı modelleri, şal modelleri gibi birbirinden farklı modeller yer almaktadır. Sizler de kendinize veya sevdiklerinize hediye etmek için başlayabilir ve onlarında mutlu olmalarına sebep olursunuz. Çocuklarınız için yelekler yaparak ve onları da rengârenk iplerle örerek armağan edebilirsiniz. Günümüzde hala birçok kadın bu becerini geliştirerek satıp kazanç elde etmektedir. Geçmiş yıllara rağmen kendinden hiç bir şey kaybetmeden günümüze kadar gelen el emeği işler yapmanın tam zamanıdır.

Farklılık Yaratan Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.