Kolay Hobiler

Favori Tığ İşi Oya Modelinin Kırmızı Yazmaya Uygulanışı

13 Haziran 2019
Favori Tığ İşi Oya Modelinin Kırmızı Yazmaya Uygulanışı

Tığ işi oyalardan favori bir modelin yazma kenarına nasıl uygulandığını öğreneceksiniz. Video sayesinde oya modeli ve yazmaya uygulanışı gösteriliyor.

Tığ ile örülmesi mümkün olan bu modelimizi, her türlü kullanım için tercih edebilirsiniz. Her tür yazmada kullanıma uygun bir modeldir. Oldukça kolay bir örgü tekniğine sahiptir ve her tür yazma da veya fularda kendini gösterir. Pratik bir şekilde örülebilen bir modeldir. Her renk ve modeldeki yazma ile kullanılabilir. Boş zamanları geçirmek için oldukça uygun bir motiftir. Orta kalınlıktaki bir adet tığ ile, gayet güzel bir şekilde örülebilir.  Örgüler el değiştirince normalde örgü farklı belli olmaktadır. Ancak bu modelde herhangi bir değişiklik olmaz. Rahatlıkla örülebilir. Her türlü kullanıma uygun olan bu model, oya modelleri arasında en çok ilgi çeken modeldir. Birçok ev hanımının öncelikli tercihi bu modelden yanadır. El örgüsünü seven hanımlar rahatlıkla bu model ile örgüye başlayabilir. Sade renk tercih edilerek örüldüğü takdirde tülbentler için de oldukça şık bir model olur.

Favori Tığ Oyası Yapılışı

Bu model, her renk oya ipi ile rahatlıkla örülebilir ve her türde yazma için uygun bir modeldir. Gösterişli ve şık bir görünümü vardır. Bu nedenle bu modeli örerek hediye edebilirsiniz. Her yaş için uyabilecek bir modeldir. Örgü bilgisi yeterli olmayan hanımlar için detaylı olarak gösterilen anlatımlı oyalar ile bu modelleri kolayca örebilirsiniz. Her tür yazma için uygun olan bu model, boş vakitleri değerlendirmek için de iyi bir seçenektir.

Favori Tığ Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.