Kolay Hobiler

Fil Dişleri Modeli ile Rahatlıkla Her Türlü Örgü Örülebilir

11 Haziran 2019
Fil Dişleri Modeli ile Rahatlıkla Her Türlü Örgü Örülebilir

Fil dişi ve bazı kadınların ise fare dişi diye adlandırmış oldukları örgü modeli ile yazlık kışlık demeden her türlü örgüyü rahatlıkla örebilirsiniz.

Güneş kendini göstermiş olsa da ara sıra hafif bir rüzgâr ile üşüdüğümüzü hissederiz. Özellikle bebeklerimiz ve kendimiz için severek öreceğimiz örgü yelek modelleri bizleri rüzgârdan eşsiz bir koruma gücüne sahiptir. Güneşli havalarda mümkünse yanımıza alabileceğimiz ve rüzgârlı zamanlarda sırtımızdan çıkarmayacağımız bir model olarak çok tercih ediliyor. Her kıyafetle uyum içinde olan yelek modelleri renk, desen ve birçok farklı çeşitlerde örgü yaparak kullanabilirsiniz. Evinizde otururken kısa bir zamanınızı örgü işlerine ayırarak kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Hem kaliteli zaman ve aynı zaman geçirmenizi sağlayan aynı zamanda eğlenceli zamana olanak veren yelek modelleri yeni sezonda ön plandadır.

Fil Dişleri Örgü Modeli

Günlük yaşam tarzını yansıtan rahat ve konforlu seçimler olan yelek modelleri kadınların vazgeçilmez bir kıyafeti olarak biliniyor. Dışarı çıkarken, balkonda otururken, gezmeye giderken gibi çok yönlü kullanım sağlayan yelekler yeni sezonda hazır giyim yerine örgü daha çok tercih ediliyor. Bu sezon simli ipler, kalın ince ve birçok farklı özelliğe sahip örgü modelleri ile çiçek desenli, yıldız desenli, balıksırtı örgü modeli gibi binlerce model ve çeşit bulunuyor. İnternet arama motorlarını kullanarak çok fazla modele ulaşarak ister videolu anlatım ile isterseniz resimleri inceleyip okuyarak yelek modelleri örgüsü yapabilirsiniz. Oldukça kolay ve basit olan yelek örgüsü hem kendiniz sevdikleriniz için veya ev ekonomisine destek olmak için örgü örüp para kazanabilirsiniz. Kışlık örgüler arasında en fazla tercih edilen el işlerinden biridir.

Fil Dişleri Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.