Kolay Hobiler

Filiz Hanımın En Modern Tam 37 Tane İğne Oyası Modeli

25 Temmuz 2020
Filiz Hanımın En Modern Tam 37 Tane İğne Oyası Modeli

Filiz hanım tarafından hazırlanmış en mükemmel ve şık iğne oyası modellerini sizler için derledik ve hazırladık. Birbirinden şık iğne oyası modelleri ile sizlerde kendinize en yakın hissettiğiniz modeli kendinize rol model olarak alabilir ve bu modele hemen başlayabilirsiniz.

Filiz hanımın iğne oyaları güneydoğu anadolu bölgesinde meşhurlaşmış ve adından söz ettirmiştir, yörsel tarzda modelleri oldukça başarılı bir şekilde işlemiştir, sizler bu harika modeller ile başbaşa bırakıyoruz.

Filiz Hanımın En Muhteşem İğne Oyası Modelleri

Modelde harika işlenmiş bir iğne oyası modeli görebilirsiniz, modelin güzelliği ve rengin uyumuna ise tam not veriyoruz. Büyük işlenmiş iğne oyası ve aralarında ki biraz mesafe bütün dikkatleri üzerine kuşkusuz toplayacaktır.
Beyazın sadeliğinden yararlanılmış ve bu sadeliğe yakışır seyreklikte çok zarif bir iğne oyası modeli işlenmiştir, serinizde olması gereken hemen her an lazım olabilecek türden şıklıkta bir iğne oyası modeli.
Çeyizlerde şimdiden yerini almış bir modeldir, çok güzel işlenmiş ve harika tasarlanmış bu iğne oyası görenleri kendine hayran bırakabilir.

Oldukça Modern 37 Tane İğne Oyası ModeliZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.