Kolay Hobiler

Fırfırlı Ajurlu Bebek Örgü Yeleği Nasıl Yapılır?

21 Ocak 2019
Fırfırlı Ajurlu Bebek Örgü Yeleği Nasıl Yapılır?

Bebek yeleklerinde en çok beğenilenlerden birisi de fırfırlı örgü bebek yelek modelidir. Bebek yelek modelini örmeyi öğrenmek ister misiniz?

Bebek yeleklerinde en çok beğenilen modellerden birisi de fırfırlı olan bebek yeleğidir. Kız bebekler ve kız çocuklar için yapılan bu yelek örgücü kadınlardan çok sipariş alınan bir modeldir. Tahminen 1,5 – 3 yaş arası bebekler için uygun bir model paylaşıyoruz. İlmek sayılarındı duruma göre ayarlayarak daha küçük ve büyük çocuklar içinde uygulanabilir. Bu örgüde 1 adet Nako Lüks Minnoş örgü ipi kullanılmıştır. Şiş olarak ise 3,5 numara normal ve misinalı şiş tercih edilmiştir. Yelek anlatımı 1 saatten uzun sürüyor. Boş vakit bulanlar hemen videoyu başlatıp baştan sona kadar fırfırlı yelek modelinin yapımını izleyebilirler.

Miniklere çok yakışan yeleklerden birini daha bu sayede öğrenmiş olacaksınız. Eğer örgü örüp satıyorsanız bu modelden de yaparsanız müşterileriniz artacaktır. Kız çocukları bu yelek ile prenses olacak. Pembe ve tonlarındaki yün ipler fırfırlı yelek modeline çok yakışıyor. Yine de kullanacağınız renkler sizin tercihinizdir.

Fırfırlı Ajurlu Bebek Yeleği Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.