Kolay Hobiler

Fırfırlı Tepeler Tığ İşi Çeyizlik Yazma Kenarı Modeli

6 Haziran 2019
Fırfırlı Tepeler Tığ İşi Çeyizlik Yazma Kenarı Modeli

Fırfırlı tepeler motifleri ile çeyizlik yazmalarınız için oyalar yapabilirsiniz. Çok kısa süren anlatım sayesinde modeli öğrenmenin mümkündür.

Geçmişten günümüze kadar, tığ oyaları büyük bir zevkle hala yapılıyor. Kadınların vazgeçilmezi olan el emeği işler, genellikle bütün evlerde kullanılan en önemli eşya olup yapılmaya devam ediyor. Moda anlamında da değişik modellerle muhteşem işler çıkarmanız mümkün. Devamlı karşımıza çıkan, motif işlerini sizde yapıp evinizin en güzel yerinde kullanabilirsiniz. Yazma oyaları yapımı oldukça basit olup çok keyif vericidir. Kendiniz kullanabilmek için, yazmalar yaparak uzun süre kullanabilirsiniz. Çok çeşitli örnekler çıkartıp lifler, battaniyeler, masa örtüleri, peçete takımları yapabilirsiniz. Kadınların evde boş zamanlarını değerlendirmek için yapabileceği bir iş olup, aynı zamanda da kazanç sağlayabilirsiniz.   

Fırfırlı Tepeler Tığ Oyası

Yapımı çok basit model örnekleri vardır ve yapmaya başladığınızda harika işler çıkıyor. Kadınların en çok tercih ettikleri şal modelleri yaparak başlayabilirsiniz. Sevdiklerinize, hediye edebileceğiniz ürünler çıkartıp armağan edebilirsiniz. Eliniz alıştığı zaman, hızlı yapabilir ve isterseniz satabilir gelir elde edebilirsiniz. Evinizin solunun da kullanmak için, sehpa örtüsü yaparak başlayabilirsiniz ve uzun süreli kullanabilirsiniz. Herkesin yapabileceği harika modeller var olup ve evlerde kullanılan en önemli eşyalar arasında yer alıyor. Çocuklarınız içinde, el emeği göz nuru işler çıkartabilir ve mutlu olması sağlamış olursunuz. Yaptığınız işleri, çevrenizdeki kişilere gösterip onlarında yapmalarına sebep olup, birlikte yeni modeller çıkartabilirsiniz. Zaman ilerlemesine rağmen, yeri değişmeyen el emeği işler hala, kullanılıyor ve yapılmaya devam ediyor. Sizde,  kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için başlayabilir ve kullanabilirsiniz…

Fırfırlı Tepeler Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.