Kolay Hobiler

Firkete ile Yapılan İğne Oyası Gökkuşağı Modeli Yapılışı

22 Eylül 2019
Firkete ile Yapılan İğne Oyası Gökkuşağı Modeli Yapılışı

Firkete yardımıyla yapılan iğne oyası gökkuşağı modeli ile yazmalarınız renklenecek. Hadi yapmak için vakit kaybetmeyin.

Zarifliğin Temsili İğne Oyası Modelleri  

Görüntü açısından oldukça zarif ve güzel duran iğne oyası modelleri kadınların evlerinde kullandıkları en değerli göz nuru işler arasında yer alır. Yapımı diğer modellere göre daha zor olsa da tamamlandığında ortaya şık ürünler çıkar. Bir iğne ve değişik ip çeşitleriyle birbirinden güzel ürünler elde etmek mümkündür. Özellikle da kadınlar tarafından boş zamanlarını değerlendirmek amacıyla yapılan güz nuru işlerdir. Genellikle de çeyiz sandıkların vazgeçilmezi olan örgüleridir. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olmasına rağmen hala dikkat çeken ürünlerdir. Evlerin büyük bölümünde hala yapılmaya devam edip yerini korur.   

İğne Oyası Gökkuşağı Yapılışı

 Kadınlar tarafından Tercih Edilen İğne Oyaları 

 İğne oyaları her kadının yapabileceği bir model türüdür. Günümüzde artık kolye, küpe, bileklik, çanta ve elbiseler üzerinde tercih edilmektedir. Görünüm yönünden daha gösterişli ve özeldir. Havlu kenarları, vitrin örtüleri, yastık örtüleri gibi farklı ürünlerin üzerinde kullanılır. Özellikle de turizm merkezlerinde, turistlerin yoğun ilgisini çeker. Her alanda kullanılan göz emeği işler arasından istediğinizi seçerek yapmaya başlayabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kendi ellerinizle yaptığınız ürünleri uzun yıllar kullanmak ta mümkündür. Birçok kadın bu işlerin yapımı öğrenmek için kurslara giderek öğrenmeye devam etmektedirler. Kendi el becerilerinizi kullanarak ve geliştirerek harika ürünler elde etmekte mümkündür. Kadınlar bu işin eğitimini aldıktan sonra, yaptıkları işleri satarak kazanç elde etmektedirler. Alıcı oldukça çok olan bu modeller arasından istediğinizi seçerek yapmaya başlayabilirsiniz.

İğne Oyası Gökkuşağı Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.