Kolay Hobiler

Fıstıklı Süpürge Örgü Kadın Yelek ve Şal Modeli Yapımı

14 Mayıs 2019
Fıstıklı Süpürge Örgü Kadın Yelek ve Şal Modeli Yapımı

Kadın yelek ve şalları, bebek örgüleri, atkı ve berelerde sıklıklıkla karşılaşılan ve çok merak edilen fıstıklı süpürge örgü modelinin yapımı.

Kış aylarının en sevilenlerinden battaniyeyi ele alıyoruz bu yazımızda… Soğuk havalarda içimizi ısıtan, bizi hastalıklardan koruyan battaniyeler. Hele ki sizi korumasını beklediğiniz bu battaniyeler elde yapılmış örgülerden oluşmaktalarsa, işte o zaman el emeğinden bahsedebilirsiniz. Sizler de biliyorsunuz ki farklı farklı örgü modelleri bulunmaktadır. Bunlardan en beğendiğiniz ile siz de kendi hayallerinizdeki battaniyeyi örebilirsiniz. Rengi, deseni ve tüm diğer ayrıntıları size kalmış.

Anlatımlı örgüler videomuzda size battaniye nasıl örebileceğinizi anlatacağız. Tabi bunun dışında yelek modelleri, şal modelleri ve bebek örgüleri de örebilirsiniz. Hepsi sizin hayal gücünüze ve ihtiyacını duyduğunuz eşyaya bağlı. 

Fıstıklı Süpürgeler Örgü Modeli Yapılışı

Şiş işi örgülerinizle eş, dost, akraba için ya da müşterileriniz için benzersiz ürünler yaratmak çok basit. Şiş işi örgülerin çeşitliliği herkes için bilindiktir. Ama siz videomuzdaki anlatımı bağlı kalmayarak da size en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Soğuk kış günlerine hazırlık yapmakta şimdiden başlayın; başlayın ve en özel örgülere sahip olun. 

Fıstıklı Süpürge Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.